Fruit Cut 3D

Fruit Cut 3D

نسخهٔ ۶.۶.۶۷۸
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ آبان ۱۳۹۸
Fruit Cut 3D

Fruit Cut 3D

STUDIO GAMES MOBILE
نسخهٔ ۶.۶.۶۷۸
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ آبان ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی میوه قاچ کن Fruit Cut 3D و لذت برش میوه‌ها

همیشه هم قرار نیست بازی‌های اندرویدی به استراتژی و دنبال کردن داستان فیلم‌ها و اقتباس‌های کلان ختم شود. گاهی بازی‌هایی هستند که درعین سادگی و سهولت چالش‌های ذهنی و لذتی کوچک برای تو ایجاد می‌کنند که در هیچ بازی دیگری نصیبت نمی‌شود. یکی از این بازی‌ها Fruit Cut 3D است که آمار نصب بالایی داشته و با داستانی ساده و فضایی زیبا با همه‌ی بازی‌ها فرق می‌کند.

اگر دوست داری لذت زوم روی صفحه‌ی موبایل برای خرد کردن میوه‌ها را بچشی، بازی میوه قاچ کن را روی گزینه دریافت بگذار و با بازار در بررسی آن همراه باش.

سبک بازی میوه قاچ کن

بازی Fruit Cut 3D یکی از آن گزینه‌های جذاب دنیای بازی است که هرچه از خوبی و هیجانش برایت بگوییم، کم گفته‌ایم. این بازی که در سبک تفننی و سرگرمی طراحی و تولید شده، تقریبا هیچ هدف و ایده خاصی را دنبال نمی‌کند، اما در عین سادگی شرایطی را برایت پدید می‌آورد که نمی‌توانی ساعت‌ها از تجربه آن دست بکشی.

بازی شگفت‌انگیز میوه قاچ کن تقریبا با شروع دنیای اندروید و بازی‌های اندرویدی وارد بازار شد. یک بازی بسیار ساده، اما با ویژگی‌های خاص که شرکت‌های بازی‌سازی را در اول راه مسیر اندروید ناچار به کپی‌برداری از هم کرد. شرکت‌های زیادی بودند که ساخت این بازی را یکی پس از دیگری امتحان کرده و اغلب نیز به دلیل محبوبیت آن موفق شدند، اما Fruit Cut 3D جزو اولین گزینه‌ها بود که با به‌روزرسانی‌های دقیق موفق‌تر شد.

بخش‌های مختلف بازی Fruit Cut 3D

بازی میوه قاچ کن یکی از بازی‌های ساده و دوست‌داشتنی اندروید است که با اضافه کردن بخش‌های مختلف و مراحل گوناگون، محیطی چالش‌برانگیز و خوب برای کاربران ایجاد کرد. این بازی بخش‌های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها و راه‌های بهترین بودن در اجرای چالش‌های بازی می‌پردازیم.

بخش کلاسیک بازی

بخش کلاسیک اولین و ساده‌ترین بخش بازی است. با نصب و اجرای آن، خود بازی شما را به‌سمت این سبک هدایت می‌کند. بخشی بسیار ساده که بازیکن در آن باید با برش میوه‌های به هوا پرتاب‌شده بیشترین امتیاز را به دست بیاورد. در این سبک بازی چند ویژگی خاص است که برای رتبه بهتر و افزایش امتیازها باید آن‌ها را رعایت کنی.

اولین نکته این است که باید چهارچشمی مراقب رکب‌های بازی باشی. در این بازی گاهی به‌جای پرتاب میوه، بمب به هوا پرتاب می‌شود. اگر حواست نباشد و روی بمب‌ها ضربه بزنی، تمام جان‌هایت از بین می‌رود و بازی را خواهی باخت.

نکته دیگر این است که بازی 3 بار اجازه خطا به تو می‌دهد. با شروع پرتاب میوه‌ها باید چهارچشمی به صفحه نگاه کنی و مراقب باشی هیچ میوه‌ای بدون خردشدن به پایین برنگردد. پس سرعت عملت را بسنج و سعی کن همه میوه‌ها را برش دهی. درصورتی‌که یکی از آن‌ها سالم به پایین برگردد، یکی از جان‌های بازی را از دست خواهی داد.

در این سبک هرچه حواست بیشتر جمع باشد و قدرتت در کنترل بازی بالا برود، بازی هم میوه‌های بیشتری به هوا پرتاب خواهد کرد که باید قاچشان دهی. بازی طوری تنظیم شده که اگر بتوانی با تعداد حرکت کمتر میوه‌های بیشتری را قاچ دهی، امتیاز بیشتری به تو تعلق می‌گیرد.

سبک پایپ‌لاین بازی

در سبک پایپ‌لاین همان شرایط یعنی برش میوه‌ها تکرار می‌شود، اما به اندازه بیشتر و با محدودیتی که بازی برایت مشخص می‌کند. کادری بالای صفحه وجود دارد که لیستی از میوه‌ها را برایت نمایش می‌دهد. باید بتوانی قبل از این‌که لیست میوه‌ها پر شود، آن‌ها نابود کنی.

درصورتی‌که میوه‌ای را در این سبک برش ندهی، بازی تمام نمی‌شود، اما یک میوه تا این‌که بازی تمام شود در لیست ثابت می‌ماند. هربار که اشتباهی مرتکب شوی، تعداد میوه‌های ثابت بیشتر خواهد شد تا زمانی که دیگر جایی باقی نماند و ببازی.

سبک تک برش Fruit Cut 3D

یکی از چالشی‌ترین بخش‌های بازی بخش تک برش است. در این سبک باید بتوانی با یک برش و بدون اینکه دستت را از صفحه‌ی موبایل برداری، میوه‌هایی را که در بازی نمایش داده می‌شود، قاچ کنی. برای موفقیت در این سبک با تمرکز روی عکس میوه‌ها و هماهنگی چشم و دست می‌توانی به‌صورت مداوم بازی را ادامه دهی.

درصورتی‌که نتوانی آن میوه‌هایی را که بازی برایت نمایش داده، برش دهی، امتیازت کم می‌شود و با تکرار این خطا بازنده خواهی شد.

سبک زمان

در سبک زمان بازی همه چیز در تمرکز شما برای برش‌های تک ضربه‌ای خلاصه می‌شود. در این سبک زمان 1 دقیقه و 30 ثانیه‌ای به تو داده می‌شود. باید بتوانی در این زمان بیشترین امتیاز ممکن را به دست آوری. این‌کار جز با تک ضربه‌هایی که 5 میوه را با هم قاچ می‌کند، امکان‌پذیر نیست، چرا که درصورت چنین کاری بازی امتیاز برش میوه‌ها را در عدد 10 ضرب خواهد کرد.

گرافیک بازی میوه قاچ کن

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت بازی Fruit Cut 3D گرافیک و صداگذاری جذابی است که برای آن انتخاب شده است. هرچند که بازی موقعیت‌های گرافیکی خاصی ندارد، اما شکل فانتزی و رنگارنگ میوه‌ها، اثر خط‌وخشی که ضربه انگشتت بر صفحه‌ی نمایش بازی می‌گذارد و آبمیوه پخش‌شده روی صفحه به بهترین شکل نمایش داده شده است.

ویژگی برجسته‌ی دیگر بازی، صداگذاری آن است. صداگذاری این بازی طوری در نظر گرفته شده که با هر برش صدای برخورد شمشیر با اجسام تداعی خواهد شد. به‌ ویژه که هر میوه به ‌نسبت بافتی که دارد، صدای خاصی هم ایجاد می‌کند. ضربه‌های امتیازی صدای بهتر و بیشتری دارند و این مسئله هیجان بازی میوه قاچ کن را دوچندان می‌کند.

ویژگی‌های مورد نیاز دستگاه برای اجرا بهتر بازی

بازی Fruit Cut 3D به دستگاه عجیب‌وغریبی برای اجرا نیاز ندارد. همین که موبایلت حداقل های یک سیستم اندروید را داشته باشد،کافی خواهد بود تا بتوانی بازی را اجرا کنی. با این‌ حال اگر می‌خواهی بهترین حس‌وحال را از اجرای بازی بگیری، بهتر است موبایلت چند ویژگی خاص داشته باشد.

اول این‌که هرچه صفحه دستگاه بزرگ‌تر باشد، تمرکز و کنترلت برای ضربه و برش میوه‌ها بیشتر است. دوم این‌که تجربه اجرای بازی نشان داده بهترین شرایط بازی زمانی رقم می‌خورد که صدای دستگاهت را زیاد کنی. پس صدای موبایلت را زیاد یا از هنذفری استفاده کن تا حس بهتری از بازی بگیری.

میزان محبوبیت بازی میوه قاچ کن

همان‌طور که گفته شد بازی Fruit Cut 3D محبوبیت بسیار زیادی بین کاربران دارد. آن‌هایی که می‌خواهند چند دقیقه دور از هیاهو و جنجال بازی لذت‌بخشی را تجربه کنند، می‌توانند با نصب این بازی به‌راحتی چند دقیقه از دنیای اطرافشان دور و وارد دنیای برش و قاچ شوند.

بین همه بازی‌های اندرویدی، این سبک بازی‌های تفننی است که هیچ دلیل خاصی نمی‌خواهد. برای چند لحظه، چند دقیقه یا حتی چند ساعت از دنیای پر هیاهوی اطرافت دور می‌شوی و با برش میوه‌ها عملا خودت را تخلیه روحی می‌کنی. شاید در اولین نظر بازی بدون دلیل و بی‌خاصیت جلوه کند، اما حال خوب بازی است که تو را گیر میندازد. بهتر است با نصب این بازی خودت چیزهایی که گفتیم را تجربه کنی.

سوالات متداول

بازی Fruit Cut 3D برای چه گروه سنی مناسب است؟

بهترین بازی که هم هیجان داشته باشد و هم برای کودکان مفید باشد، همین بازی است. البته که برش میوه سن‌وسال نمی‌شناسد.

بازی برش میوه برای کدام گوشی‌های اندرویدی مناسب است؟

این بازی برای همه انواع گوشی‌های اندرویدی، حتی میان‌رده و رو به پایین هم قابل‌اجراست.

بازی Fruit Cut 3D در چه سبک و تصویرسازی ساخته شده است؟

این بازی در سبک فانتزی سه بعدی با رنگ و لعابی خاص ساخته شده تا بازیکنان حس خوبی از آن داشته باشند.
نظرات کاربران - ۶۱۰ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جواد
جواد
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
شما در اشتباهی آقای یاحسین 😤😤😤😤 مرحله ای نیست،هر کس موافق هست لایک کنه👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 عالییییییییییییییییییییییببیییی
هستی
هستی
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
عالی 5 ستاره هم کمش
معصومه
معصومه
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
خیلی خوب است😘😘😘😍😍😊😊😊