نصب +۵۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
آماره

آماره

پردازش و تحلیل داده دقیقه
نسخهٔ ۰.۶.۴
نصب +۵۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آماره بستری برای تحلیل هوشمند بازار املاک در ایران است. تمامی داده‌های در دسترس بازار املاک ایران در آماره مورد پردازش و تحلیل قرار می‌گیرند و با استفاده از روش‌های پیچیدۀ  هوش مصنوعی  به صورت اطلاعاتی ارزشمند و قابل استفاده به خریدار، فروشنده، سرمایه‌گذار، موجر، مستأجر، کارشناس و سایر علاقه‌مندان عرضه می‌شوند. آماره هم‌اکنون با بهره‌برداری از داده‌های مربوط به بیش از یک میلیون معامله اجاره و خرید در بازار املاک، جریان پیچیده و پرتغییر اطلاعات در بازار مسکن را به ساده‌ترین صورت در اختیار کاربران قرار میدهد. بانک دادۀ آماره به صورت مستمر به روز می‌شود.

اجزای آماره عبارت‌اند از:

  • قیمت روز : تخمین بازه قیمت اجاره و خرید ملک مورد نظر شما

  • رفتار بازار : گزارش رشد قیمت مسکن در بازه زمانی مورد نظر شما و مقایسه آن با رشد قیمت ارز و سکه و رشد قیمت در سایر محله‌ها

  • گزارش‌های تحلیلی : تحلیل‌های مبتنی بر داده‌های گردآوری شده از بازار مسکن

در نسخۀ فعلی داده‌های مربوط به بیش یک میلیون معامله خرید یا اجاره با کاربری مسکونی در تهران از سامانه ثبت املاک و مستغلات کشور پس از مقایسه و راستی‌آزمایی با داده‌های مراجع معتبر مانند مرکز آمار و بانک مرکزی و همینطور آگهی‌های منتشر شده در اینترنت، مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

آماره در گام بعدیِ توسعه خود علاوه بر اپلیکیشن موبایل، نسخه دسکتاپ را در اختیار کاربران قرار خواهد داد، مشخصات قابل انتخاب ملک در قیمت‌گذاری را افزایش خواهد داد، محدوده پوشش خود را از تهران فراتر خواهد برد و بخش پیشنهادات ویژه سرمایه‌گذاری را به خدمات فعلی اضافه خواهد کرد.

نظرات کاربران - ۴ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱