دینوتوپیا - بازی دایناسوری dino

دینوتوپیا - بازی دایناسوری dino

نسخهٔ ۱
۵۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب
تفننی
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
دینوتوپیا - بازی دایناسوری dino

دینوتوپیا - بازی دایناسوری dino

Stars Game
نسخهٔ ۱
۵۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب
تفننی
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

_ اجرای مستقیم بازی، بدون نیاز به دانلود دیتا و شبیه ساز.

_ بدون تبلیغات.

_ بدون نیاز به اینترنت.

_ فایل دیتای فشرده و کم حجم.

_ امکان ذخیره و فراخوانی بازی در هر نقطه از بازی که شما بخواهید.

کلایتون آموزش Skybax خود را به پایان رسانده است که دوستانش هایلا، یک انسان ماده، و کرکور، یک هادروسور، او را از تهدیدی برای داینوتوپیا مطلع می کنند. گروهی از دزدان دریایی در حال دزدیدن و پنهان کردن تخم‌های تیرانوزاروس در سراسر جزیره هستند و تلاش می‌کنند تا موجودات را از مکان‌های لانه‌شان بیرون بکشند تا بتوانند به دنبال نوعی مصنوع بگردند. به کلیتون یک Sunstone Prod داده می‌شود، وسیله‌ای شبیه به عصا، تا در هنگام شکار تخم‌ها از آن علیه دزدان دریایی استفاده کند.

با پیشرفت بازی، مشخص می‌شود که دزدان دریایی دنبال Timestone هستند، مصنوع افسانه‌ای که گفته می‌شود زمان را در اطراف هر کسی که آن را در دست دارد کند می‌کند. کلیتون باید برای یافتن تمام تخم‌های باقی‌مانده مسابقه دهد و قبل از دزدان دریایی، تایم استون را بیابد.

هر سطح در قسمت متفاوتی از Dinotopia اتفاق می افتد. پس از سه بخش از هر سطح، کلایتون با یک چالش اضافی روبرو می‌شود، معمولاً یک رئیس برای مبارزه، و سپس باید تخم‌هایی را که بازیابی کرده است، بدون کشته شدن قبل از رفتن به سطح بعدی، به منطقه لانه‌سازی تیرانوسورها برگرداند.

گیم پلی

برای دو سطح اول، کلایتون از Sunstone Prod خود با سه سنگ خورشید مختلف استفاده می‌کند: Laser Sunstone، که با لیزر به سمت دشمنان شلیک می‌کند، Flash Sunstone که به طور موقت دشمنان را کور می‌کند، و سنگ خورشید زلزله، که تمام دشمنان قابل مشاهده را از بین می‌برد. کلایتون همچنین می تواند Prod را مانند یک چماق از فاصله نزدیک بچرخاند.

در سطح سوم، با پرواز Clayton در Canyon City، خلبانی Remora در زیر آب و دویدن با Kreekor در Diamond Caverns، گیم پلی بازی تغییر می کند. در چالش های پایانی سطح دوم و پنجم، کلیتون باید از نیروی خود در برابر دشمنان مکانیزه خود استفاده کند، اما نمی تواند از هیچ سنگ خورشیدی استفاده کند.

نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱