بازی دیجیمون - جنگ ارواح

بازی دیجیمون - جنگ ارواح

نسخهٔ ۱
۳۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب
تفننی
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
بازی دیجیمون - جنگ ارواح

بازی دیجیمون - جنگ ارواح

Stars Game
نسخهٔ ۱
۳۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب
تفننی
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

_ اجرای مستقیم بازی، بدون نیاز به دانلود دیتا و شبیه ساز.

_ بدون تبلیغات.

_ بدون نیاز به اینترنت.

_ فایل دیتای فشرده و کم حجم.

_ امکان ذخیره و فراخوانی بازی در هر نقطه از بازی که شما بخواهید.

دنیای دیجیتال، یک فضای فرعی رایانه‌ای که بین انواع دستگاه‌های دیجیتال وجود دارد، و خانه موجوداتی که به نام «دیجیمون» شناخته می‌شوند، مورد حمله نیروی بدخواه و قدرتمندی به نام Millenniummon است که به دنبال تخریب تمام داده‌های موجود در جهان و آن را به طرح های خودش تغییر دهد. در پاسخ، چندین دیجیمون و همراهان انسانی آن‌ها تصمیم گرفته‌اند تا قبل از اینکه آسیب‌های جبران‌ناپذیری به آنها وارد شود، Millenniummon و مینیون‌هایش را متوقف کنند. این کار به روشی بسیار دور و بر روی ژانر بازی های ویدیویی مبارزه ای، با یافتن و شکست دادن هر چه بیشتر حریفان در راه انجام می شود.

گیم پلی

آگومون (چپ) و رنامون (راست) در Digimon Battle Spirit.

در حالی که ساختاری بسیار شبیه به یک بازی مبارزه ای معمولی دارد، Digimon Battle Spirit بسیار بیشتر شبیه یک نمایش بی‌هوده از این ژانر است، بیشتر به دلیل محدودیت‌های دستی که در آن منتشر شد. هر شخصیت فقط تعداد انگشت شماری حمله ویژه دارد که می توانند انجام دهند، با دو دکمه اکشن A و B که به ترتیب به آنها اجازه می دهد بپرند یا حمله کنند.

هر مسابقه با جمع آوری کره های آبی/قرمز کوچک به نام "D-Spirits" برنده می شود. اینها با ضربه زدن به حریف به دست می آیند که باعث می شود تعدادی از آنها از بدن خود پرواز کنند و در سراسر میدان نبرد پراکنده شوند. حملات مختلف می توانند کره های بیشتری را برای پرواز به بیرون تولید کنند و بازیکنی که تا پایان دور بیشتر جمع کرده باشد برنده می شود. هر شخصیت همچنین می‌تواند با لمس یک Digimon در حال پرواز به نام Calumon که هر چند وقت یکبار در هر مرحله ظاهر می‌شود، به قوی‌ترین یا «نهایی» (مگا) شکل خود وارد شود. این فرم به آنها حملات متفاوت و قدرتمندتری برای مدت زمان محدودی می دهد.

با پیشروی بازیکن در هر مرحله، گهگاه باید با شخصیتی به نام Impmon مبارزه کند. برنده شدن یا باخت در این رویارویی هیچ تاثیری بر پیشرفت واقعی بازی ندارد و فقط امتیاز بیشتری را به شما می دهد. در مرحله نهایی، دیجیمون باید با خود Millenniummon روبرو شود.

استارزگیم این بازی را برای گوشی های هوشمند (سیستم عامل اندروید) برنامه نویسی و آماده کرده است.نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱