کنکوری

کنکوری

نسخه ۱.۱
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

با سلام


برنامه کنکوری یک مشاور کامل در رابطه با آزمون ورودی دانشگاه ها یعنی " کنکور " میباشد.                                                             در این برنامه نکاتی در رابطه با نحوه تست زنی ، آزمونهای آزمایشی ، کتاب های مرجع و ... ارائه میگردد.                                                            


 


بخش های مختلف برنامه : 


# آزمون : در این بخش نکاتی که در آزمونهای آزمایشی و کنکور احتیاج دارید قرار دارد. علاوه بر آن در این بخش شما میتوانید نمرات دروس آزمونهای آزمایشی خود را وارد کرده و برنامه میزان پیشرفت یا پسرفت شما را نسبت به آزمون های پیشین خواهد سنجید.(اين بخش مخصوص رشته رياضي است)


# نکات کلی : در این بخش نکات کلی برای ایام کنکور و نحوه مدیریت آن ، از تابستان تا کنکور ارائه گردیده است.( اکثر نکات این بخش برگرفته از سوالات دانش آموزان میباشد )


# دروس عمومی : این بخش به ارائه نکات در خصوص نحوه مطالعه دروس عمومی اختصاص دارد. هر یک از کتب عمومی در این بخش جداگانه بررسی شده است.


# کارنامه ها : در این بخش عکس کارنامه کنکور رتبه های برتر قرار دارد.


# معرفی کتاب : در این بخش بدون وجود هیچ پیش زمینه تبلیغاتی، کتاب های معرفی شده توسط نفرات برتر و مشاوران کنکور برای هر درس جداگانه نام برده شده اند.(اين بخش مخصوص رشته رياضي است)


 


 


*** توجه : این برنامه برای دستگاه هایی با اندازه صفحه متوسط و بزرگ طراحی شده است ، در دستگاه هایی با اندازه صفحه کوچک ممکن است مطالب به درستی نمایش داده نشود ***


 


                                          

logo-enamad logo-samandehi