مسدودکردن پیام های تبلیغاتی و مزاحم

مسدودکردن پیام های تبلیغاتی و مزاحم

نسخه ۱.۲
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

آیا شما هم از دست پیامک های تبلیغاتی مختلف که وقت و بی وقت دریافت می کنید ، خسته شده اید؟!!
چاره کار اپلیکیشن Tikk می باشد.
این برنامه یک راه حل ساده و بی نقص ارایه می کند تا شما با استفاده از آن بتوانید شماره یا سرشماره های تبلیغاتی و یا مزاحم را مسدود نمایید.
هم چنین می توانید کلماتی را تعیین کنید تا پیامک هایی که حاوی آن کلمه ها هستند وارد Inbox موبایلتان نشود؛ به همین ترتیب می توانید شماره های بخصوصی را از این قاعده مستثنی کنید تا پیامک های آنها دریافت شود.
ضمنا این برنامه پیامک های مسدود شده را داخل خود بایگانی می کند تا در صورت نیاز آنها را بازیابی ویا حذف کنید.
کاربرد دیگر این برنامه مسدود کردن پیامک های افراد مزاحم و یا برعکس خصوصی کردن پیامک افرادی است که تمایل ندارید دیگران آنها را در Inbox موبایلتان ببینند.
وارد کردن رمز عبور موقع ورود به برنامه، باعث افزایش امنیت این برنامه می شود.

******* توجه : دفعه اولی که برنامه رو باز می کنید و برنامه از شما پسورد می خواهد ، اعدادی رو که وارد می کنید به یاد داشته باشید. این پسورد را باید در دفعات بعد که می خواهید وارد برنامه شوید استفاده کنید. *********


مثال 1 : شما از شماره 30002233 پیامک های تبلیغاتی دریافت می کنید، چنانچه شماره 30002233 را به لیست سیاه این برنامه اضافه کنید دیگر پیامکی از این شماره به شما نمایش داده نمی شود.
مثال 2 : شما از شماره هایی که با 3000 شروع می شوند (مانند 30001 و 30002244 و 3000554422 و ...) پیامک های تبلیغاتی دریافت می کنید، اگر شماره *3000 (علامت ستاره انتهای 3000) را به لیست سیاه اضافه کنید، دیگر پیامکی از این سرشماره به شما نمایش داده نخواهد شد.
مثال 3 : شما پیامک های تبلیغاتی بسیاری که شامل عبارت "هرپیام xxx تومان" هستند دریافت می کنید با افزودن عبارت "هرپیام" به لیست سیاه دیگر این پیامکها نمایش داده نخواهند شد.
مثال 4 : شما پیامک های تبلیغاتی شامل کلمه "خرید" دریافت می کنید و همچنین شماره 10002211 برای شما قیمت های خودرو را می فرستد و شما آنها را لازم دارید؛ عبارت "خرید" را به لیست سیاه و 10002211 را به لیست سفید اضافه کنید تا همه پیامک های حاوی "خرید" به استثنای پیامک های شماره 10002211 مسدود شوند.
ورژن اندروید : اندروید 4.4 به پایین (خود 4.4 و 5 پشتیبانی نمی شوند(در دست اقدام))

logo-enamad logo-samandehi