+۵۰
نصب فعال
سفر
دسته
۸
مگابایت
حجم

اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سیمرغ 24

امروزه دیگر کمتر کسی برای خرید بلیط هواپیما به آژانس های مسافرتی مراجعه می کند و وقت خود را در راه رفت و آمد و ترافیک هدر می دهد. در هنگام خرید حضوری شما نمی توانید تمامی گزینه های موجود را بررسی کنید و آن چه که برای فروشندگان اهمیت فراوان دارد صرفه اقتصادی خودشان است.  به همین خاطر باید صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های جانبی سفر را در دستور کار خود قرار دهید.

اگر مسافر حرفه ای هواپیما باشید حتما به خوبی می دانید که در دنیای امروز خرید بلیط هواپیما به راحتی و در زمان بسیار کمی انجام می پذیرد. اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سیمرغ 24 با فراهم کردن امکان خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما فرصتی جدید را در اختیار شما قرار داده است تا به راحتی بتوانید بلیط هواپیمای خود را خریداری کنید. اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سیمرغ 24 نرم افزاری است که شما را در خرید راحت بلیط هواپیما یاری می کند. با نصب این اپلیکیشن به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه می توانید بلیط هواپیما چارتر و یا بلیط هواپیما سیستمی خود را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط هواپیما از این اپلیکیشن راه ساده ای پیش روی شماست؛ کافی است در ابتدا مبدا، مقصد و تاریخ  مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن خواهید دید که مجموعه ای کامل از بلیط هواپیما برای مقصد مورد نظرتان پیش روی شما قرار می گیرد. گزینه فیلتر هم این امکان را برایتان فراهم کرده است تا بتوانید بلیط خود را بر اساس قیمت، کلاس پروازی، ایرلاین مورد نظر، ساعت پرواز، ظرفیت مسافران و... خریداری نمایید.

پس از مقایسه گزینه ها و انتخاب بلیط مورد نظر، باید مشخصات خود و همراهانتان را وارد نمایید و در انتها هم با اتصال به درگاه بانکی، بلیط مورد نظر خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که در صورت نیاز تنها با در اختیار داشتن شماره خرید و موبایل ثبت شده در اپلیکیشن می توانید بلیط هواپیما خریداری شده را پیگیری نمایید. همچنین در صورت بروز مشکل هم می توانید با واحد پشتیبانی سیمرغ 24 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت شما را یاری نمایند.

logo-enamad logo-samandehi