بلیط هواپیما اسکای لینک

بلیط هواپیما اسکای لینک

نسخه ۱.۰.۲
۱۰۰
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۳
مگابایت
حجم

شرکت خدمات مسافرت هوایی آیین گشت مشهد درسال 1391 با هدف خدمت رسانی به علاقمندان مسافرت هوایی و دوستداران گردشگری هوایی در شهر مقدس مشهد با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده تاسیس گردید .

به دنبال افزایش سهم تقاضای پروازهوایی برای متقاضیان سفر (داخلی و خارجی) و همچنین با توجه به تغییرات روز افزون شیوه های رزرو و تهیه بلیط پروازی به صورت خرید اینترنتی تحت عنوان سیستمی و چارتری بر آن شدیم تا با بهره گیری از سیستم های نوین رزرواسیون آنلاین پرواز ، اقدام به راه اندازی سایت  واپلیکیشن رزرو پرواز به نام اسکای لینک نماییم .

سیستم رزرواسیون اینترنتی اسکای لینک با ارائه انواع بلیط های پروازی در مسیرهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب ، آزادی اختیار انتخاب بهترین گزینه به علاقمندان سفرهای هوایی قرار داده است . در این سیستم انواع پروازهای چارتری و سیستمی با مسیرهای متعدد پروازی در کلاسهای نرخی متفاوت و به روز ارائه داده شده است . امکان رزرو بلیط برای کودکان با نرخ کمتر در پروازهای سیستمی وهمچنین امکان کنسل نمودن آنلاین بلیط بااعلام درصد خسارت از ویژگیهای بارز سیستم اسکای لینک می باشد .

از ویژگیهای دیگر این سیستم رزرواسیون ، الکترونیکی بودن تمام مراحل رزرو و کنسلی آن بوده که در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد و بصورت آنلاین اقدام به رزرو وکنسل نمودن آن میباشد .

هدف نهایی این شرکت ارائه خدمات سریع و آسان ، پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود و همچنین اطلاع رسانی و پاسخگویی دقیق و با حوصله کارمندان سایت برای مخاطب و مسافران خود میباشد .

در پایان مجموعه شرکت آیین گشت مشهد آماده دریافت نظرات و پیشنهادات برای ارتقاء کیفیت و خدمات رسانی بهتر از شما عزیزان میباشد و امیدوار است با جلب رضایت شما عزیزان یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزند .

logo-enamad logo-samandehi