جدول سودوکو

جدول سودوکو

نسخهٔ ۱.۳.۲
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ تیر ۱۳۹۹
جدول سودوکو

جدول سودوکو

تیم برنامه نویسی هوش
نسخهٔ ۱.۳.۲
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ تیر ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یک بازی عالی برای علاقه مندان به جدول اعداد یا سودوکو. با این بازی، مهارت حل مسئله و استعداد ریاضی خود را به چالش بکشید!

سطوح مختلف

با پک های متعدد و متوع

راهنمای بازی
مجموعه ای با کیفیت از صدها جدول متفاوت سودوکو است که شما را برای مدتی طولانی سرگرم خواهد کرد. این بازی دارای 4 سطح برای تعیین میزان دشواری بازی می باشد و در هر مرحله جدول ها مهارت و توانایی شما را تخمین خواهند زد.
ویژگی های این برنامه:
بازی به زبان شیرین فارسی نوشته شده است و در آن راهنمایی های مفیدی برای راحتی کاربران قرار گرفته است .
بازی دارای رابط کاربری ساده و کابرپسند می باشد.
دارای سه تم مختلف و تنظیمات کاربردی متفاوتی می باشد .
در برنامه جدول سودوکو دمو ، بازی دارای سطح آسان و متوسط است که بیش از 250 جدول مختلف است .
در برنامه اصلی که بیشتر برای حمایت از تولید کننده و محصول ایرانی می باشد سطوح سخت و خیلی سخت به برنامه اضافه می شود که جمعا 230 مورد جدول اضافه می شود .
حمایت شما از برنامه های فارسی موجب خرسندی و دلگرمی نویسندگان و تشویق آنان به کار های بیشتر و بهتر می شود .

راهنمای بازی سودوکو
اولا تو حل اين جدول به هيچ وجه عجله نکنين. جدول حروف متقاطع هم نيست که بشه دو يا چند نفره حلش کرد و يا از کسي کمک گرفت. اگر روي کاغذ بازي ميکنين يا مداد و پاک کن بردارين اگرم تو اينترنت يا گوشي موبايلتون بازي ميکنين نبايد عصبي بشين. بايد با خونسري کامل هي اشتباهات خودتون رو قبول کنين و با خونسردي اعداد اشتباه رو جابجا کنين تا به جدول نهائي دست پيدا کنين. براي حلش بايد فکر کنين دارين يه معما رو حل ميکنين. بايد با خودتون حرف بزنين. دليل و منطق بيارين. چند تا عدد رو با هم مقايسه کنين. اگر فکر ميکنين عددي رو بايد تو سلولي بشونين واسش دليل داشته باشين که چرا ميتونه اون عدد اونجا باشه و يا چرا نميتونه فلان جا باشه .... من به سطر يا ستون شانس اعتقاد دارم. اول بايد بگردين پيداش کنين. سطر يا ستون شانس سطر يا ستونيه که کمترين جاي خالي رو داره و از همون اول انگار چشمک ميزنه که بيا سمت من. من بهت کمک ميکنم که اين جدول رو حل کني. ربطي هم به سطح سختي جدول نداره. ميشه راحت پيداش کرد.
نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱