تجربه مرگ- واقعی

تجربه مرگ- واقعی

نسخه ۱.۰.۱
+۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲
مگابایت
حجم

(به نام خدای بزرگی ها)                                              مشاهدات اسرار آمیز آنهایی که واقعا مردند و زنده شدند. *آیا همیشه لحظه مرگ برای شما ناشناخته و غیر قابل تصور است؟  *آیا دوست دارید با وقایعی که پس از مرگ برای انسان اتفاق می افتد آشنا شده و از اتفاقاتی که لحظات اولیه مرگ رخ می دهد آگاه شوید؟
*آنها دنیای پس از مرگ را دیده و پس از بازگشت  به دنیا هرکدام داستان خاصی دارند.
*این برنامه شامل ده ها داستان واقعی از سرگذشت انسانهایی است که برای مدت کمی کاملا مرده اند و وضعیت مرگ را دیده و احساس کردند ولی بنا به خواست خداوند بزرگ فرصتی دوباره به ایشان تعلق گرفته و با این تجربه گرانبها به این دنیای خاکی بازگشته اند.


با اسرار دنیای پس از مرگ آشنا شده و تجربیات واقعی راویان دنیای باقی را بخوانید.افرادی که لحظه ای مرگ را تجربه کرده واز این تجربه با ما سخن میگویند.


هر انسانی با توجه به مذهب و اعمالی که دارد مرگ را به نوعی تجربه میکند اما در این بین افرادی هستند که تجربه های مشترک دارند و ما با مطالعه آن تجربیات تا حدودی از لحظه پس از مرگ آشنا میشویم.


با اینکه اکثر ما ایرانیان مسلمان و خداپرست هستیم شاید در این بین افرادی باشند که نسبت به دنیای پس از مرگ تردید داشته باشند با مطالعه این برنامه به امید پروردگار شک آنها از بین میرود و با دنیای پس از مرگ تا حدودی آشنا میشوند.


حال که این اسرار گرانبها به دست ما رسیده است چرا از آن در مسیر تکامل و رستگاری خود استفاده نکنیم؟


یک لحظه فکر کنید که این تجربیات ارزشمند ارزش تهیه این برنامه را ندارد؟


دوستان عزیز با ثبت نظر و امتیاز، به پیشرفت برنامه کمک کنید.


منابع :


beytoote.com


http://www.niksalehi.com

logo-enamad logo-samandehi