کارت را نشان بده !

کارت را نشان بده !

نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
کارت را نشان بده !

کارت را نشان بده !

آراد افراز
نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ترجمه کتاب کارت را نشان بده! (Show Your Work!) برای اولین بار با قیمت بسیار ناچیز در قالب اندروید اکنون پیش روی شماست.

فرقی نمی کند که شما مشغول چه کاری هستید برای گسترش کار و استعداد خود نیاز به دیده شدن دارید. این کتاب روش های مفیدی را برای دیده شدن و آغاز همکاری با افرادی که به کار شما علاقه دارند ، ارائه می کند .

شبکه های اجتماعی به بهترین ابزار رشد و توسعه تجارت های کوچک تبدیل شده اند. «کارت را نشان بده» یکی از پرفروش ترین و تحسین شده ترین کتاب ها در این زمینه است. "استین کلیون" نویسنده کتاب ، جزو نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز و مولف سه کتاب است.

آثار او به بیش از بیست زبان ترجمه شده و در رسانه های امریکایی بازخورد گسترده ای داشته است . در اکثر برنامه های مهم خبری مثل NPR، PBS Newshour، نیویورک تایمز و وال ا ستریت جورنال بدان پرداخته شده است. مجله نیویورک کارهای کلیون را «نبوغ آمیز» خوانده است. مجله آتلانتیک از او این گونه یاد می کند:کلیون به طور حتم یکی از جالب ترین افراد دردنیای اینترنت است.

به اعتقاد او در عصر حاضر شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت پتانسیل قدرتمندی برای دیده شدن و جذب افراد را دارد و ما باید از این پتانسیل به طریقی مناسب استفاده کنیم . او کتاب را به 10 بخش ساده تقسیم کرده و برای هر بخش روش هایی را ارائه می کند.
یکی دیگر از فعالیت های کلیون سخنرانی درباره «خلاقیت در عصر دیجیتال» است. او در سازمان ها و شرکت های معتبری مثل پیکسار، گوگل، SXSW، TEDx، و مجله اکانامیست سخنرانی کرده است.
کتاب در خصوص10 روش ساده ولی با اهمیت و کاربردی در مورد اشتراک گذاری توانایی ها و خلاقیت های شما در شبکه های اجتماعی بحث می کند که منجر به دیده شدن کار شما و در نهایت گسترش کار شما می شود .

برای ترجمه و ساخت اپیکیشن کتاب حاضر، نزدیک به 2 ماه زمان صرف شده است

( توجه کنید که قیمت کتاب بسیار ناچیز در نظر گرفته شده تا همه کاربران گرامی بتوانند از آن بهره ببرند و از خواندن آن لذت ببرند)

گروه آراد افراز قصد دارد تا با ترجمه کتاب های پرطرفدار و پرفروش جهانی و قرار دادن آن بر روی تبلت و موبایل، با ساده کردن راه های دسترسی اقشار مختلف مردم، دسترسی به کتاب های خود را به طور مستقیم تنها از طریق ابزارهای هوشمند ارائه کند. این روش راهکاری هوشمند برای ساده سازی سیستم های پیچیده ی نشر و قیمت های بالای کتاب های کاغذی است. قدمهایی هرچند کوچک در رابطه با کتاب های الکترونیکی برداشته شده ولی گروه آراد با ارائه اپلیکیشن ، این امکان را فراهم می کند تا با ایجاد فضایی از پیش طراحی شده، از دردسرهای معمول کتاب های دیجیتالی بکاهد و استفاده از این نوع کتاب ها (که نه تنها خدمتی به طبیعت محسوب می شوند بلکه یکی از بهترین روش های کتابخوانی در قرن حاضر است) را آسان تر کند.
مایه خوشحالی خواهد بود که با ارسال نظرات ارزشمند خود ، ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نمایید.

به امید روزی که استعداد همه ما شکوفا و شناخته شود.

نظرات کاربران - ۳ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mn
mn
۱۳۹۴/۰۳/۱۴
ممنون از ترجمه خوبتون عالیییی
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۴/۰۲/۲۸
واقعا عالی بود مرسی
رحیمی
رحیمی
۱۳۹۴/۰۲/۲۷
واقعا عالی چه کاره فرهنگی قشنگی هم از لحاظ محتوا هم از لحاظ طراحی ممنون