اس ام اس بان

اس ام اس بان

نسخه ۱.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲۳۸
کیلوبایت
حجم

دوست دارید بدونید پیامکی که براتون اومده چه زمانی فرستاده شده. (برای من اتفاق افتاده پیامک بعد از یکی دو روز به دستم رسیده.) این نرم افزار زمان واقعی که پیامک براتون ارسال شده رو به انتهای پیامکتون اضافه میکنه.

این نرم افزار یک مسدودکننده تبلیغات کاملا حرفه ای هم هست که بسته به سلیقه شما، با دو نوع الگوریتم مختلف و رابط کاربری بسیار ساده، تمام نیازهای شما رو تو این زمینه برآورده میکنه.

طرز استفاده:

طرز استفاده از "اضافه کردن زمان واقعی پیامک"

کار خاصی لازم نیست انجام بدید این تنظیمات به صورت پیشفرض فعاله. اگر دوست نداشتید میتونید از تنظیمات غیرفعالش کنید.

طرز استفاده از مسدودکننده تبلیغات:

این مسدود کننده با دو نوع الگوریتم مختلف کار میکنه که توسط گزینه "قفل کردن با اجازه" کنترل میشه.

حالت اول(حالت پیشفرض): هر "شماره جدید تبلیغاتی" که بهتون پیامک بزنه داخل نوتیفیکیشن اندروید ازتون سوال میپرسه که "آیا میخواید بلاکش کنید؟". هر جوابی که بهش بدید ذخیره میشه و دیگه در مورد اون شماره ازتون سوال نمیکنه. این حالت به صورت پیشفرض فعاله.


حالت دوم: هر شماره جدیدی که بهتون پیامک تبلیغاتی بفرسته قفلش میکنه. بعد بهتون نوتیفیکیشن میده که آیا میخواید از قفل درش بیارید؟ و باز هم هر جوابی بهش بدید ذخیره میشه و دیگه در مورد اون شماره ازتون سوال نمیکنه. برای فعال کردن این حالت از صفحه تنظیمات تیک گزینه "قفل کردن با اجازه" رو بردارید.

ویژگی های دیگه:

- تمام پیامهایی که قفل میشن، داخل خود نرم افزار ذخیره میشن و هر زمان خواستید میتونید بخونیدشون. به این ترتیب حتی اگر اشتباها شماره ای رو قفل کنید بازم پیامکش از دست نمیره.

- اگر شماره ای رو اشتباه قفل کنید داخل صفحه ویرایش شماره ها میتونید اصلاحشون کنید.

- شما میتونید از هر کدوم از امکانات نرم افزار مستقل استفاده کنید و هر کدومو خواستید غیرفعال کنید.

- این نرم افزار بسیار سبکه و کمترین افت سرعتی روی دستگاه شما ایجاد نمیکنه.

برنامه تا 12 تا عملیات رو به صورت رایگان براتون انجام میده بعدش اگر خوشتون اومد میتونید از صفحه پرداخت نسخه کاملش رو بخرید.

نکته:

این نرم افزار فعلا بر روی اندروید 4.4 به بالا به درستی عمل نمی کنه. (به دلیل تغییر سیاست گوگل در خصوص دسترسی برنامه ها به پیامک ها)

logo-enamad logo-samandehi