محاسبه خمس

محاسبه خمس

نسخهٔ ۲.۸
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۳۹۵
محاسبه خمس

محاسبه خمس

گروه نرم افزاری روبیک
نسخهٔ ۲.۸
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بخش مدیریت اطلاعات جهت ذخیره اطلاعات سال خمسی افزوده شد

انیمیشن معرفی محاسبه خمس
شاید برای آگاهی از میزان خمس اموال خود دسترسی به نماینده مرجع تقلید خود نداشته باشید وحتی با جستجو در اینترنت برای آگاهی از خمس اموال خود ،هیچ گاه جوابی شفاف نیافته اید.
گروه نرم افزاری روبیک با اذعان به رشد و محبوبیت گوشی های هوشمند و به طبع آن نرم افزار های آنان در بین افراد جامعه و از طرفی فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای تلفن همراه، تحلیل و تولید نرم افزاری با نام "محاسبه خمس" را دستور کار خود قرار داد و رسالت تولید این نرم افزار را تعالی و رشد فرهنگ اسلامی و مذهب تشیع می داند و سعی می کند از زیر شاخه تکنولوژی برای نیل به این هدف گامی کوچک ولی ارزشمند را بردارد.از طرفی قصد داریم با نهادینه کردن و ترویج وجوب و پرداخت خمس در بین افراد جامعه شاهد گسترش انجام این فریضه در نسل های آینده نیز باشیم.
این نرم افزار بر پایه ی فتاوای 16 مرجع معظم در مورد پرداخت خمس تحلیل و پیاده سازی شده است که این مراجع عبارتند از :
1
1-    امام خمینی (ره) 2- آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) 3-آیت الله مکارم شیرازی (مد ظله العالی) 4- آیت الله سیستانی(مد ظله العالی) 5- آیت الله بهجت(ره) 6- آیت الله زنجانی(ره) 7- آیت الله فاضل لنکرانی(ره) 8- آیت الله علی صافی گلپایگانی(مدظله العالی) 9- آیت الله اراکی(ره) 10- آیت الله تبریزی(مد ظله العالی) 11- آیت الله خویی(ره) 12- آیت الله وحید خراسانی(مد ظله العالی) 13- آیت الله نوری همدانی(مد ظله العالی) 14- آیت الله گلپایگانی(مد ظله العالی) 15- آیت الله جوادی آملی(مد ظله العالی) 16- آیت الله حسینی زنجانی(مد ظله العالی)
در این نرم افزار سعی شده تا تمامی شرایط و ضوابط عنوان شده در رساله مجتهدین در مورد خمس با توجه به شرایط زندگی امروزی گردآوری و تدوین گردد. به عبارتی تمامی مواردی که می تواند شامل لیست اموال یک شخص باشد(از جمله قرض ، درآمد و مهریه و... ) در نرم افزار "محاسبه خمس" در نظر گرفته شده است .کاربر گام به گام مورد مشابه با هر یک از اموال خود را در نرم افزار انتخاب کرده و به گام بعدی رفته تا به نظر مرجع موردنظرش در مورد آن برسد.
************************************
سرویس جدید پشتیبان همراه
جهت سهولت و سرعت در پیگیری مشکلات احتمالی شما مشتریان عزیز، فقط کافیست عدد 1 را به سامانه 30008765300001 ارسال نمایید تا در اولین فرصت تیم پشتیبانی روبیک با شما تماس برقرار نماید.
************************************
لطفا برای حمایت و همراهی در جهت توسعه بیشتر و ارائه ای کامل تر ، به "محاسبه خمس" امتیاز دهید و نظرات خود را با در میان بگذارید.
گروه نرم افزاری روبیک
همچنان منتظر نظرات دلگرم کننده و انتقادات سازنده شما هستیم.
info@rubiksoft.ir
www.rubiksoft.ir

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

https://www.facebook.com/rubiksoftco
https://instagram.com/rubiksoft

 انتشار خبر نرم افزار "محاسبه خمس" روبیک در 8 خبرگزاری معتبر. برخی از لینک ها :
باشگاه خبرنگاران تی نیوز جهان نیوز قطره

سایت گروه نرم افزاری روبیک

نظرات کاربران - ۵۸۶ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حامد
حامد
۱۳۹۴/۰۵/۱۳
سلام از بنده پولش کم شده ولی کدفعالسازی ارسال نشده لطف کنین ارسال کنید
جواد
جواد
۱۴۰۰/۰۷/۱۹
اگه یه جوون دنبال برنامه های منحرف باشه به تعداد زیاد و رایگان در اختیارش قرار میدن اونوقت اینجا باید برای یادگیری احکام دین باید پول بدی!!!
بنیامین
بنیامین
۱۳۹۵/۰۸/۲۳
چه قد گرون