سرزمین قصه

سرزمین قصه

نسخه ۱.۰.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۹
مگابایت
حجم

کدامیک از ما با قصه بزرگ نشده ایم؟


همه ما خاطرات خوشی از شنیدن قصه از زبان پدربزرگ ها داریم، از نشستن روی پاهای مادربزرگ و چشم دوختن به لبهای خوش سخنش که با داستانها، حکایت ها، شعرها و متل های زیبا ما را به دنیای شیرین رویا و تخیل می برد.


قصه، دنیایی هیجان انگیز برای کودکان و البته بزرگترهاست. کودکان با شنیدن داستانها و آشنایی با قهرمانها و اسطوره های داستانی علاوه بر رشد ذهنی و تقویت قدرت تفکر و پرورش خلاقیت و افزایش دایره لغات، اقدام به کسب تجربیات زندگی و یادگیری مهارت های زندگی می نمایند.


این مجموعه کوشیده است با داستانهای جدید، تصاویر زیبا و مرتبط و صداگذاری مناسب، مجموعه ای منحصر به فرد و  جذاب به کودکان فارسی زبان هدیه کند.


داستان ها و تصاویر موجود در این اپلیکیشن تنها برای این برنامه طراحی و نوشته شده، و کاملا انحصاری می باشد.


شما با نصب این برنامه یک قصه گوی آنلاین و رایگان صوتی و تصویری با کیفیت بالا خواهید داشت. در صورت پرداخت هزینه های ناچیز درون برنامه ای که بر اساس مدت زمان قصه و با نرخ مناسب محاسبه شده است، داستانها را همیشه و همه جا بر روی گوشی و یا تبلت خود خواهید داشت و می توانید بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از تماشای آن لذت ببرید.


در گام اول از قصه هایی استفاده شده است که نویسندگان این مجموعه تنها برای این برنامه نوشته اند. 


با پیشرفت تکنولوژی و ورود به عصر دیجیتال و افزایش مشغله های روزانه و سرعت بالای زندگی، اغلب فرصت مناسب قصه گفتن برای کودکانمان پیش نمی آید. آنها کمتر تجربه شیرین شنیدن قصه از زبان نزدیکانشان را خواهند داشت. ما می توانیم با کمک هم این خلع را جبران کنیم و لحظات زیباتر و پرخاطره ایی را برای کودکان فارسی زبان بسازیم .

logo-enamad logo-samandehi