رزومه برتر

رزومه برتر

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

به نام خدا


اپلیکیشن رزومه برتر، خلاصه شده بیش از 100 مقاله معتبر از منابع معتبر در مورد رزومه نویسی است! تمام این مقالات خوانده شده و بصورت خلاصه نویسی و کمی بازنویسی در یازده بخش:


1: مقدمه 2: شروع به نوشتن رزومه 3: مواردی که باید در هر رزومه وجود داشته باشد 4: اصول نوشتن رزومه برتر 5: کارفرما از رزومه شما چه میخواهد؟ 6: اشتباهات در رزومه نویسی 7: رزومه ویژه افرادی که سابقه کار ندارند 8: نکته ها 9: نمونه رزومه 10: توصیه های پایانی 11: منابع


دسته بندی شده است.


با فصل شروع به نوشتن رزومه، به اهمیت یک رزومه خوب پی می برید، در فصل سوم به چارچوب اصولی رزومه اشاره شده، مواردی که باید به ترتیب در رزومه نوشته شود و همچنین توضیحات کافی داده شده است. در فصل چهارم با اصول نوشتن رزومه برتر با نکات طلایی رزومه نویسی آشنا می شوید!


در فصل پنجم با ایجاد یک شبیه سازی کارفرما در مقابل شما به ذکر مواردی که از رزومه شما می خواهد اشاره می کند!


فصل ششم به اشتباهات رایج و نکات ریز و مهمی که اصولا به آنها توجه نمی کنیم اشاره می کند.


فصل هفتم یکی از کاربردی ترین فصل هاست!! بسیاری از ماها سابقه کار لازم رو نداریم و یا بعد از فارغ التحصیلی و به دنبال کار نمی دانیم باید در رزومه خود چه بنویسیم! این فصل مختص شماست و کمک می کند شما نیز دو صفحه رزومه خود را کامل کنید!


در فصل هشتم ده ها نکته مهم از اصول نوشتن رزومه به شما کمک می کند تمام نواقص را از بین ببرید.


در فصل نهم چند فرم نمونه رزومه قرار داده شده است.


فصل دهم در نهایت توصیه های پایانی برای اتمام یک رزومه منحصر به فرد شما کمک می کند.. توصیه های زیادی در انتظار خواندن شماست!


 


امکانات نرم افزار:


1. جستجو: با تایپ حرف اول جمله ها فیلتر شده و نهایتا به جمله مورد نظر خودتون می رسید.


2. بوک مارک: هر موضوع مورد نظر شما از بین ده ها موضوع قابلیت نشانه گذاری و ذخیره در صفحه علاقه مندی هاتون داره تا دسترسی بعدی شما به این مطلب راحت تر باشه.


3. قابلیت روشن نگه داشتن: دیگر نگران خاموش شدن صفحه گوشی هنگام مطالعه نباشید!


4. چندین فونت بسیار زیبا و خوانا با قابلیت عوض کردن فونت حتی در هنگام مطالعه هر فصل (نیازی نیست حتما به بخش تنظیمات صفحه اول برگردین)


5. اندازه فونت: کوچک و بزرگ کردن فونت ها قابلیتی که باعث میشه در هر صفحه نمایشی بهترین حالت رو برای نمایش خودتون تنظیم کنید و به راحتی و بدون خستگی چشم به مطالعه خودتون ادامه بدین!


6. استفاده از منابع معتبر

logo-enamad logo-samandehi