ضبط مکالمه دو طرفه (فوق هوشمند)

ضبط مکالمه دو طرفه (فوق هوشمند)

نسخهٔ ۲.۱.۱
۲۰،۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم
ضبط مکالمه دو طرفه (فوق هوشمند)

ضبط مکالمه دو طرفه (فوق هوشمند)

برنامه نویسی دارکوب
نسخهٔ ۲.۱.۱
۲۰،۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

"ضبط مکالمات دو طرفه" ضبط و پخش با کیفیت بالا

آیا تا به حال در شرایطی قرار گرفته‌اید که نیاز باشد مکالمه‌های گوشیِ خود را ضبط و نگه‌داری کنید؟ تماس‌هایی هستند که گاها جنبه‌ی حقوقی و یا تجاری آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. قابلیتِ ضبط مکالماتِ تلفنی از طریق گوشیِ تلفن همراه نیز مقدور است اما به دلیل استفاده از بلندگو همیشه مشکلاتی به همراه دارد. از طرفی با استفاده از نرم‌افزارهای ضبط صدا نیز می‌توان به راحتی این کار را نیز انجام داد.

ضبط مکالمه تماس" برعکس اغلب برنامه‌هایی که از آنها صحبت می‌کنیم، پولی است و در ابتدا باید خریداری و سپس نصب شود و البته بعد از نصب، برنامه از شما دسترسی‌های لازم را می‌خواهد. محیط برنامه به شدت ساده است. بالای صفحه‌ی نخست، گزینه‌ی چرخ‌دنده قرار دارد که در واقع بخش تنظیمات برنامه را باز می‌کند. از آنجایی که با یک برنامه‌ی بسیار ساده طرف هستیم نمیتوان از آن امکاناتی در حد تنظیماتِ صوتیِ سینمایی انتظار داشت. در این بخش و در اولین گزینه می‌توان فایل صوتیِ ضبط شده را به هر آدرسی که در گوشی مد نظر است منتقل و ذخیره کرد. امکانِ انتخابِ فرمتِ فایلِ صوتی نیز در همین بخش وجود دارد مثلا می‌توان فایل را به فرمت mp3، arm، m4a و یا به صورت پیش فرض ۳gpp ذخیره کرد. یکی از مواردی که باید از آن یاد کرد اینست که برنامه به صورت خودکار تمام تماس‌های صوتی را ضبط می‌کند و حتمالا اگر فردِ پرکاری باشید برای مدیریت تمام تماس‌های ضبط شده به مشکل بر خواهید خورد. بنابراین در تنظیماتِ برنامه می‌توان حالت انواع ضبط را به کل خاموش و یا بین مخاطبین انتخاب کرد.نکات قوت:

-امکان ضبط صدای مکالمه از لحظه‌ی برقراری تماس

-امکان مدیریت ضبط تماس

-امکان اشتراک‌گذاری فایل صوتی

-امکان تنظیم و انتخاب فرمت فایل

-امکان اضافه کردن توضیحات

-امکان اشتراک‌گذاریدر صورت مشکل از راه های ارتباطی زیر پیام خود را برای ما ارسال کنید باتشکر

کانال تلگرام : clanwar2017@

‏اینستاگرام : mahdibahmani74

‏ایمیل : tmonazami@gmail.com

این برنامه بر روی تمامی نسخه های اندروید به غیراز اندروید 7 قابل اجراستبرچسب ها : ضبط ، ضبط تماس ، دوطرفه ، حرفه ای ، ضبط تماس دو طرفه ، تماس ورودی ، تماس خروجی ، اشتراک گذاری ، کیفیت بالا ،گوشی ، ابزار ، HD ، مکالمه ، مکالمه دو طرفه

نظرات کاربران - ۳۵ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
heidar
heidar
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
پول دادم خریدم که فقط صدای خودمو بشنوم مسخره ها.
hani
hani
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
هیچ صدایی ندارم نه ورودی نه خروجی
Nader sadeghinikoo
Nader sadeghinikoo
۱۴۰۱/۰۱/۰۴