ضبط مکالمات تماس دو طرفه

ضبط مکالمات تماس دو طرفه

نسخه ۱.۵.۶۲
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

همه ما در طول روز تماس های تلفنی متعددی را با دیگران داریم که هر کدام از آنها با هدف مشخصی انجام میشوند. در این میان، گاهی اوقات نیاز خواهیم داشت که صدای مکالمه را ضبط کنیم و بدین منظور، امکانی در تلفن همراه پیش بینی نشده است. البته میتوانیم از ابزارهایی مثل اپلیکیشن های موبایل برای ضبط کردن مکالمات تلفنی خود بهره ببریم که برخی از آنها، عملکرد خوبی از خود نشان میدهند.


برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان ضبط مکالمات تماس دو طرفه معرفی میکنیم، یکی از همین ابزارها میباشد.


رابط کاربری :


قالب گرافیکی یکپارچه، مهمترین ویژگی ظاهری در اپلیکیشن فوق به شمار می آید که دلیل پیدایش آن، وجود نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه میباشد. 


از دیگری ویژگی های برنامه فوق باید به جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات موجود اشاره کنیم. پیاده سازی رابط کاربری در “


ضبط مکالمات تماس دو طرفه ، با رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی انجام گرفته است. باید گفت که همه اقشار کاربران میتوانند به راحتی با این اپلیکیشن کار کنند که مزیت بزرگی محسوب میشود.


کاربرد :


نام این اپلیکیشن اندرویدی، به خوبی گویای وظیفه آن هست و تنها باید دید که چه عملکردی از خود نشان میدهد. بعد از اینکه ضبط مکالمات تماس دو طرفه را نصب و اجرا کردید، ضبط مکالمات بطور خودکار فعال میگردد که برای خاموش کردن آن میتوانید از دکمه موجود درتنظیمات برنامه استفاده نمایید. امکان ضبط خودکار، درواقع اصلی ترین قابلیت اپلیکیشن فوق محسوب میشود اما با توضیحاتی که در ادامه داده ایم، خواهید دید که امکانات بیشتری در اختیار شما قرار میگیرد.


اجازه دهید ابتدا از طریق منوی کناری به بخش تنظیمات  ضبط مکالمات تماس دو طرفه” برویم چون گزینه های مهمی در آن وجود دارد که تنظیم دقیق آنها به عملکرد بهتر برنامه منجر میشود. تعیین فرمت فایل صوتی خروجی (،WAV،MP4  )، انتخاب منبع صدا برای ضبط از بین سه حالت میکروفن، تماس صوتی و ارتباط صوتی، فعالسازی آیکن شروع ضبط در قسمت اعلان ها، فیلترکردن شماره هایی که قصد ضبط مکالمات آنها را دارید، تعیین تعداد ذخیره فایل های صوتی، لرزاندن دستگاه برای توقف ضبط، قفل گذاری برای ورود به برنامه و حالت ۲۴ ساعته برای نمایش زمان، از جمله گزینه های بخش تنظیمات هستند.


صفحه اصلی ضبط مکالمات تماس دو طرفه از چندین برگه  تشکیل گردیده که در یکی از آنها لیست مکالمات ضبط شده به نمایش درمی آید. با اشاره بر روی هر مورد میتوانید به صفحه پخش فایل صوتی بروید که در آن، امکاناتی همچون اشتراک گذاری، نمایش جزئیات مثل فرمت فایل و غیره، تماس با مخاطب یا ارسال پیام برای او، افزودن به لیست مخاطبین و ثبت یادداشت دلخواه به چشم میخورد. با لمس طولانی هر کدام از مکالمه های ضبط شده نیز امکان حذف یا افزودن آن به بخش ذخیره ها میسر میگردد..

logo-enamad logo-samandehi