لیلی و زیپ خنده رو

لیلی و زیپ خنده رو

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰
دسته‌بندی کودک
حجم ۵۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
لیلی و زیپ خنده رو

لیلی و زیپ خنده رو

شبکه فرهنگی رافد
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰
دسته‌بندی کودک
حجم ۵۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سفری پرماجرا به دنیای قصه ها همراه لیلی

سه تفریح در یک مجموعه!

با مجموعه لیلی، ببینید و بخوانید و سرگرم شوید!


مقدمه:

مجموعه داستان های لیلی، دروازه‌ای به دنیای پرماجرا و شگفت‌انگیز قصه ها برای کودکان شاد و سرزنده است. در این سفر، کودکان با همراهی لیلی، شخصیت دوست داشتنی و پرماجرا، به گشت و گذار در سرزمین های خیالی، ملاقات با موجودات شگفت انگیز و تجربه ی اتفاقات هیجان انگیز می‌پردازند.ویژگی های منحصر به فرد:


قصه های متنوع و جذاب: این مجموعه شامل طیف وسیعی از قصه های آموزنده، سرگرم کننده و پرماجرا است


شخصیت دوست داشتنی: لیلی، شخصیت اصلی داستان، با شجاعت، مهربانی و شوخ طبعی خود، به سرعت به دوست صمیمی کودکان تبدیل می‌شود.


تصاویر زیبا و گیرا به همراه پویانمایی: تصاویر رنگی و جذاب این مجموعه با پویانمایی و قصه خوانی، دنیای قصه ها را به طور زنده به تصویر می‌کشند و تخیل کودکان را به پرواز در می‌آورند.


فعالیت های سرگرم کننده: در کنار قصه ها، فعالیت های سرگرم کننده ای ارائه شده است که به تقویت مهارت های مختلف کودکان کمک می‌کند.


آموزش مفاهیم اخلاقی: قصه ها به گونه ای طراحی شده اند که به طور غیرمستقیم مفاهیم اخلاقی مانند دوستی، مهربانی، صداقت، شجاعت و احترام را به کودکان آموزش می‌دهند.مزایای استفاده از این مجموعه:


تقویت قوه تخیل و خلاقیت: قصه ها به کودکان کمک می‌کنند تا قوه تخیل خود را پرورش داده و به دنیای خیال پردازی و خلق داستان های جدید بپردازند.


افزایش قدرت تفکر و حل مسئله: معماها و فعالیت های سرگرم کننده موجود در این مجموعه، قدرت تفکر و حل مسئله کودکان را تقویت می‌کند.


گسترش دایره لغات: با خواندن قصه ها، کودکان با کلمات و اصطلاحات جدیدی آشنا می‌شوند که به گسترش دایره لغات آنها کمک می‌کند.


تقویت مهارت های خواندن: خواندن قصه ها به طور مرتب، مهارت های خواندن کودکان را تقویت میکند.


ایجاد لحظات شاد و آموزنده: این مجموعه، لحظات شاد و آموزنده ای را برای کودکان رقم می‌زند و به آنها کمک می‌کند تا از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنند.سفری پرماجرا به دنیای قصه ها همراه لیلی، هدیه ای ارزشمند برای کودکان شما.

نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فاطمی
فاطمی
۱۴۰۳/۰۳/۱۹
دمتون گرم بچه م خیلی خوشش اومده بود چندین مرتبه از اول تا آخرشو بازی کرد