حیوانات قرآنی

حیوانات قرآنی

نسخهٔ ۱.۰۱
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۳۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ دی ۱۴۰۲
حیوانات قرآنی

حیوانات قرآنی

شبکه فرهنگی رافد
نسخهٔ ۱.۰۱
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۳۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ دی ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به بازی مهیج و سرگرم کننده­ی ما خوش آمدید. جایی که  کودکان در سفری از خلاقیت، یادگیری و ماجراجویی شرکت می‌کنند! بازی ما طراحی شده تا ذهن‌ کودکان را به خود جلب کرده و مهارت‌های هنری آن‌ها را به نمایش بگذارد. در عین حال تجربه‌ای غنی و جذاب را ارائه دهد که از رنگ آمیزی، آموزش نقاشی، داستان‌گویی و معماهای مرتبط با حیوانات ترکیب شده است.


ویژگی‌های کلیدی :

1. نقاشی: به افکار کودک­تان اجازه دهید بدون مرز نقاشی کند. در اینجا ابزارها و رنگ‌های متنوعی برای نقاشی ارائه شده است. از رنگین‌کمان‌های شاد تا حیوانات خارق‌العاده، قابلیت‌های هنری آن‌ها را تحریک کنید.

 

2. آموزش نقاشی: ما به رشد هنرمندان نوپا اعتقاد داریم . بازی ما شامل دروس تعاملی نقاشی است که کودکان را به صورت مرحله به مرحله راهنمایی می‌کند. به آن‌ها تکنیک‌های ضروری را یاد می‌دهد تا اثرات زیبایی خلق کنند.

 

3. داستان‌گویی بر اساس قصه ها ی قران:   کودک شما با شنیدن داستان­های جذاب و ماجراهای مهیج آن­ها نه تنها سرگرم می­شود؛ بلکه با داستان­هایی برگرفته از قرآن و روایات اسلامی آشنا می­شود.  

4.   معماهای مرتبط با حیوانات: توانایی حل معماهای مرتبط با حیوانات را با تنوعی از معماها در اختیار کودکان قرار دهید. از پازل‌های جیگ‌ساو تا معماهای ذهنی، این فعالیت‌ها به عنوان سرگرمی و آموزشی طراحی شده‌اند.

 

5.   ارزش آموزشی: بازی ما فقط یک سرگرمی نیست. این یک ابزار آموزشی قدرتمند است که خلاقیت، مهارت‌های حرکتی دقیق، توانایی‌های شناختی و دانش حیوانی را در کودکان ارتقاء می‌دهد.

 

6. ایمن و مناسب کودکان: ما در این بازی،ایمنی کودکان شما در نظر گرفته­ایم؛ طوری که می­توانید با خیالی آسوده تجربه‌ای امن و سالم از یک بازی مهیج را برای فرزندتان فراهم آورید.  

 

7. گروه سنی: این بازی مناسب گروه­های سنی پیش دبستانی تا دانش­ آموزان دبستانی ساخته شده است.

 

8. مشارکت والدین: ما به شما پیشنهاد می­کنیم در این بازی سرگرم کننده کودک­تان را همراهی کنید. بازی ما به شما این فرصت را می‌دهد تا در کنار فرزندتان لحظات شادی را تجربه کنید. این ارتباط نزدیکترین لحظات را برای شما و کودک­ فراهم می‌کند و امکان مشاهده و پشتیبانی از توسعه هنری و تعلیمی فرزندتان را فراهم می­سازد.

برای کودکان امکان پیدا کردن راهی به دنیای هنری و آموزشی فراهم آورید. بازی ما را دانلود کرده و آن‌ها را در مسیر کشف هنری و دانش قرار دهید.

نظرات کاربران - ۶ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سحر
سحر
۱۴۰۲/۰۷/۲۸
خیلی جالبه . 👋👋👋👋
rahimi52
rahimi52
۱۴۰۲/۰۷/۲۴
خوب بود. خصوصا داستانهای حیوانات رو دوست داشتم.
فاطمی
فاطمی
۱۴۰۲/۰۷/۲۴
بازی خوبی بود