میتی کومان

میتی کومان

نسخه ۱.۵
+۱۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

راهنما:
علامت مخصوص را لمس کنید. منتظر بمونید تا علامت نمایش داده بشه. گوشی را سریعا 180 درجه مشابه حرکت تسوکه* بچرخانید و به طرف مخاطب بگیرید تا علامت کل صفحه رو بگیرد و صدای تسوکه شنیده شود.


● پیشتر درباره‌ی اسم "برادر داداش کایکو" و "همون آبیه" ازتون پرسیدیم و با کامنت‌ها و ایمیل‌هاتون ما رو مطلع و البته خوشحال کردید. با پستی در صفحه اینستاگرام رادوین به آدرس زیر از همراهی شما تشکر کردیم.
https://instagram.com/raadwin
امیدواریم این شوخی و هدیه نوروزی لحظاتی خوش برای شما رقم زده باشد.


نوروز ... واژه‌ای که کهنه نمی‌شود، نه خودش و نه آداب و رسومش. پیام‌آور شور و نشاط، تازگی و سرزندگی است. و همچنین سرشار از احساس نوستالژیک و یادآور خاطرات و لحظات شیرین. خرید آجیل و شیرینی، انتخاب سبزه و ماهی، وسواس چیدن سفره هفت‌سین، هیجان ثانیه‌های قبل از سال تحویل، پوشیدن لباس‌های نو برای مهمانی، تماشای سریال‌ها و کارتون‌های نوروزی و البته ترس از تمام شدن تعطیلات و پیک شادی باقیمانده!
سال ۱۳۹۴ را با شما همراهان گذراندیم. دو اپلیکیشن "آقای آلبالو" و "یادیار" را منتشر کردیم و زمینه را برای انتشار چند اپلیکیشن در ماه‌های ابتدایی سال ۱۳۹۵ فراهم کردیم. "میتی‌کومان" یک شوخی است از طرف تیم رادوین برای تمام هم‌نسلانی که از این کارتون خاطره دارند و شاید هر کدامشان روزی آرزو داشتند یک علامت مخصوص حاکم بزرگ، میتی‌کومان داشته باشند!
رادوین با پیشکش این هدیه نوروزی، سالی توام با آرامش و سلامتی برای شما آرزو می‌کند و امیدوار است تا بتواند سهم کوچکی در آوردن لبخند بر روی لب‌های شما ایفا کند.


نوروز مبارک :)

نظرات کاربران

مهناز
۱۳۹۵/۰۱/۰۸
خیلی خوب بود
یسنا
۱۳۹۵/۰۱/۲۲
ههه ههههه هههه خیلی باحال البته کاش امکانات بیش تری هم داشت.
اینوک
۱۳۹۵/۰۱/۱۲
عالی
پیمان
۱۳۹۵/۰۱/۱۰
باحال بود باب خودمه برا سرکار گذاشتن خلق الله
افشین
۱۳۹۵/۰۲/۲۲
12 مگ برا چندتا صدا و یه انیمیشن ساده؟ 180 درجه هم نیس گوشیو باید 300 دفعه بچرخونیو تکون تا عمل کنه
jangjo
۱۳۹۵/۰۱/۱۱
هی یادش بخییییر
امین
۱۳۹۵/۰۱/۱۰
دم سازنده گرم،کلی خندیدم و سرگرم شدم
ممد
۱۳۹۵/۰۴/۰۲
عالیه.متشکرم
Ehsan
۱۳۹۵/۰۲/۰۴
برنامه در گلکسی اس6 صدا ندارد
محمد
۱۳۹۵/۰۱/۱۲
عالی
s.ali
۱۳۹۵/۰۳/۱۲
ایول
amir
۱۳۹۵/۰۱/۱۱
خیلی عالی بود
علی
۱۳۹۵/۰۲/۱۵
چرا نمیاره مدل گوشیم هواویG610