سالمون ایران

سالمون ایران

نسخهٔ ۱.۶
نصب +۵۰
دسته‌بندی خرید
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مرداد ۱۳۹۶
سالمون ایران

سالمون ایران

رادکام سیستم
نسخهٔ ۱.۶
نصب +۵۰
دسته‌بندی خرید
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مرداد ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کاربران و هموطنان عزیز از این پس میتوانند اپلیکیشن موبایل شرکت سالمونیران  را دانلود کنند تا به سادگی و در هر زمان بتوانند سفارشات خود را ثبت کنند.

در این اپلیکیشن فروشگاهی شما می توانید ماهی تازه خود را سفارش دهید و به صورت آنلاین پرداخت کنید و درب منزل سفارش خود را دریافت کنید.

 

شرکت سالمونیران به عنوان اولین واردکننده ماهی منجمد و تازه  با ربع قرن سابقه در امر واردات و توزیع محصولات دریایی در ایران، نماینده شرکت‌ های معتبر بین المللی از جمله شرکت Leroyو Salmar نروژ و Fine Food نیوزلند و برخی شرکت‌های معتبر تولید و عرضه محصولات پروتئینی با رتبه کیفی بالا و شناخته شده در سطح بین المللی می‌باشد. واردات و عرضه ماهی سالمون تازه نروژی برای اولین بار در ایران توسط شرکت سالمونیران و با هدف افزایش سلامت خانواده‌های ایرانی انجام پذیرفت. شرکت سالمونیران در آستانه دومین سال عرضه ماهی سالمون تازه نروژی در معتبرترین مراکز خرید در ایران اکنون تأمین کننده اصلی این ماهی در سطح ایران می‌باشد. تهیه و توزیع محصولات دریایی داخلی با کیفیت واستاندارد مورد تایید سازمان دامپزشکی و نیز اتحادیه اروپا به صورت بسته بندی و فله در حال حاضردر این شرکت انجام می پذیرد . تنوع سبد محصولات دریایی و تامین پروتئین دریایی از دیگر کشورهای پیشرو و توسعه یافته در افق چشم انداز آینده شرکت قرار دارد.

نظرات کاربران - ۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱