بازی جدول کلمات

بازی جدول کلمات

نسخه ۱
۱۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۷
مگابایت
حجم

جدول های کاغذی رو بذارید کنار…

با حل این جدول کلاسیک هم اوقات فراغتتون رو پر می کنید هم حافظتون تقویت میشه و ذهنتون باز میشه.

یه بازی راحت و مفید همیشه و همه جا در گوشی موبایلتون.

پژوهش ها نشان داده اند که حل کردن جدول کلاسیک چیزی فراتر از فعالیتی ساده است که تنها برای وقت گذرانی انجام می شود. پس اگر در پی روشی سرگرم کننده برای بهبود خلق و خو، کاهش استرس و پیشگیری از زوال عقل هستید حل کردن جدول کلاسیک را به یک عادت برای خود تبدیل کنید چون یکی از بهترین روش های تقویت حافظه حل کردن جدول کلاسیک است که بسیاری از پزشکان و محققان از آن به عنوان یک تقویت کننده مغز یاد می کنند.جدول ها در اندازه ها و نوع های مختلفی وجود دارند و بهترین آن ها را هر روز می توانید در روزنامه های مختلف پیدا کنید. اما ما با برنامه جدول کلاسیک کار را برای شما ساده کرده ایم. کافی است با یک اشاره این برنامه رایگان جدول کلاسیک را دانلود کنید و از دنیای جدول ها لذت ببرید.

کار کردن با این برنامه بسیار ساده است. برای حل کردن جدول‌ ها کافیست روی خانه های جدول کلاسیک، کلیک و خانه ‌های جدول را با هم جابجا کنید و نیازی به تایپ کردن هم ندارید. پس بدون نیاز به کیبورد و تایپ کردن تنها با لمس و جابجایی خانه ها، جدول ها را حل کنید و لذت ببرید.

برنامه ای بسیار ساده و کاربردی برای کسانی که عاشق جدول حل کردن هستند. با برنامه جدول کلاسیک ساعت ها سرگرم شوید و اطلاعات عمومی خود را به چالش بکشید.

امکانات برنامه:✔ بدون نیاز به کیبورد و تایپ کردن تنها با لمس و جابجایی خانه ها، جدول کلاسیک را حل کنید و لذت ببرید

✔ محیط کاربری بسیار زیبا و حرفه ای و مطابق با طراحی برترین جدول های کلاسیک و متقاطع

✔راهنمای مرحله به مرحله

logo-enamad logo-samandehi