آرایه ادبی صوتی

آرایه ادبی صوتی

نسخه ۳.۰.۱
نصب از بازار
10000 تومان
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۶
مگابایت
حجم


با سلام خدمت شما دانش آموز عزیز و عرض تبریک به خاطر حسن انتخاب شما از اینکه نرم افزار ساخته ی ما را برای امر مقدس آموزش خود برگزیده اید. و اینکه ما این اطمینان را به شما می دهیم که هرگز از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.


استقبال گرم شما از " اپلیکیشن تاریخ ادبیات صوتی " موجب شد تا برای خدمت گذاری بهتر و بیشتر به شما عزیزان و در ادامه ی فعالیت مان این بار " اپلیکیشن آرایه ادبی صوتی " را برای شما تهیه و تدارک ببینیم. بعلاوه لازم به ذکر است که بدانید نرم افزاری که در مقابل شماست حاصل تلاش چند ماهه یک گروه چند نفره است و زحمات زیادی برای آن کشیده شده است تا بتوانیم حداکثر مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن و البته در مکانی در دسترس همگان (روی موبایل) به شما عزیزان ارائه کنیم و برای رسیدن به موفقیت هایتان شما را یاری کنیم.


(حتما مطالعه شود، مسئولیت عدم مطالعه بر عهده خود افراد خواهد بود.)


نکاتی در مورد این اپلیکیشن :
1) در این اپلیکیشن سعی شده تا تمامی آرایه های ادبی به صورتی روان و به همراه مثال کاربردی در کوتاه ترین زمان و به صورت صوتی به شما ارائه شود.
2) در این اپلیکیشن شما می توانید درسنامه را گوش کرده و بعد از فراگیری آن به سراغ آزمون تستی بروید . آزمون متشکل است از تعداد بسیار زیادی سوال های استاندارد کنکور سراسری که با هر بار وارد شدن به این قسمت شما به 10 سوال تصادفی () و در مدت زمانی استاندارد که هشت دقیقه می باشد پاسخ دهید . البته شما می توانید در ابتدای کار از آزمون بدون محدودیت زمانی استفاده کنید تا آمادگی اصلی خود را پیدا کنید و اینکه نهایتا شما پس از پاسخ به سوالات برای مشاهده نتیجه ی آزمونی که در آن شرکت کرده اید باید روی کلید مشاهده نتیجه کلیک کرده و درصدی که کسب نموده اید را مشاهده فرمائید.
3) این اپلیکیشن دارای دو نوع آزمون است که نوع اول به صورت زماندار و نوع دوم بدون محدودیت زمانی است.
4) هر بار که درسنامه را فرا می گیرید و پس از آن در آزمون شرکت می کنید باید توجه داشته باشید که آزمون دادن را چندین بار پس از هر بار فراگیری مطالب تکرار کنید تا نتیجه ای که دریافت می کنید واقعی تر و به سطح آموزشی شما نزدیک تر باشد.
5) همان طور که می دانید از قسمت آرایه های ادبی هر سال 3 تست در کنکور سراسری مطرح می شود که با توجه به ضریب درس ادبیات در کنکور اهمیت آن بیش از پیش مشهود است و حتی پاسخگویی به سوالات این قسمت می تواند به طور تقریبی رتبه ی شما را تا پنج هزار نفر ارتقاء بدهد.
6) ما افتخار می کنیم که تاکنون سه تست تاریخ ادبیات و سه تست آرایه های ادبی را به صورتی کامل به شما ارائه کردیم و قطعا این روند از سوی ما در صورت استقبال بیشتر از قبل شما عزیزان همچنان ادامه خواهد داشت و ما نرم افزار های دیگری را هم به این مجموعه اضافه خواهیم کرد. البته معرفی این اپلیکیشن به دیگران و تشویق آن ها برای خرید آن از سوی شما کاربر عزیز مزید بر علت خواهد بود.
7) این اپلیکیشن برای تمامی گروه های آزمایشی ریاضی و فیزیک – علوم تجربی – و علوم انسانی قابل استفاده می باشد. 
-------------------------------------------------------------------------------


نظرات و پیشنهادات و مشکلات احتمالی را با ما درمیان بگذارید.


------------------------------------------------------------------------------


کاربر گرامی برای ارتباط با سازندگان این اپلیکیشن از راه های زیر استفاده کنید: 
برای ارتباط با مولف می توانید از راه های زیر استفاده کنید:
Email : Info.Radein@yahoo.com
 website: www.radein.ir
Telegram Channel: @RadeinWeb


برای ارتباط با گروه آدونیس می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:
Email : info@poryagrand.ir
porya.grand@outlook.com
Website : www.poryagrand.ir
Mobile : 09156143427

-------------------------------------------------------------------------------


logo-enamad logo-samandehi