اکسیر (آنلاین)

اکسیر (آنلاین)

نسخهٔ ۰۱.۰۵.۰۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
استراتژی
دسته‌بندی
۸۷ مگابایت
حجم
اکسیر (آنلاین)

اکسیر (آنلاین)

استدیو پویان
نسخهٔ ۰۱.۰۵.۰۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
استراتژی
دسته‌بندی
۸۷ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

از ديرباز انسان‌ها ميل به جاودانگی، قدرت و ثروت داشته‌اند. این میل درونی بود که سال‌ها پیش کيمياگران را از سرزمين‌های مختلف گرد هم آورد و برآن داشت تا سرزمينی افسانه‌ای بنا نهند که به سرزمين اکسير شهرت يافت. کيمياگران در اين سرزمين فرصتی يافتند تا دانش کيمياگری خود را پرورش دهند، قلمرو خود را گسترده سازند و قدرت و خرد به دست بياورند. آنان با هم به رقابت می‌پرداختند تا قدرت‌نمايی کنند، دانش ساخت معجون‌های خود را بيازمايند و خود را برای رسيدن به گنج نهان آماده سازند که گنج نهان با ارزش‌ترين گنج‌ها بود.


اکسیر یک بازی آنلاین رقابتی است که شما در آن با یک حریف واقعی در شش بازی تیر و کمان، تک‌تیر‌انداز، ماشین‌سواری، گردو بازی، بسکتبال و سرعت عمل رقابت می‌کنید. در قلمرو اکسیر شما قادر به ساخت معجون‌های متنوعی هستید که در رقابت‌ها به شما کمک می‌کنند و در موفقیت شما بسیار حائز اهمیت هستند. با استراتژی خاص خود معجون ها را بسازید، انتخاب کنید و در رقابت ها بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.


درون‌مایه اصلی بازی اکسیر مدیریت منابع است که از مزرعه بازی شروع می شود، در مزرعه 3 نوع اکسیر حیوانی، گیاهی و معدنی توسط آیتم‌های مختلف تولید می‌شود که از ترکیب آنها می‌توان معجون‌های مختلفی ساخت. جایگاه ساخت این معجون ساختمان کیمیاگری است، پس از ساخت معجون پلیرها می توانند وارد ایستگاه‌های بازی شوند.


•  رقابت های آنلاین و هیجان انگیز
•  کسب خرد و قدرت در سرزمین های کیمیاگری
•  پرورش گیاهان و موجودات افسانه ای برای ساخت معجون 
•  ساخت معجون های شگفت انگیز برای استفاده در رقابت ها
•  تلاش برای رسیدن به مقام کیمیاگر اعظم
•  لیست رتبه بندی بهترین کیمیاگران
•  7 نوع معجون و بیش از 20 نوع اکسیر ساز افسانه ای

نظرات کاربران - ۱۰۷ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرهان
فرهان
۱۳۹۷/۰۹/۰۸
عالی بسار
hamze
hamze
۱۳۹۷/۰۳/۱۹
ممنون که درست کردید ولی یک مشکل داره وقتی ترکیب ساختمان رو درست میکنم میام بیرون دوباره وصل میکنم یهو ترکیب رو بهم میریزه بعد صفحه خیلی هنگه
sani
sani
۱۳۹۷/۰۳/۲۰
پرفکتووو