ویرایشگر حرفه ای عکس آرینوکس - فول

ویرایشگر حرفه ای عکس آرینوکس - فول

نسخه ۱.۳
+۱۰۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

بهترین برنامه ی ویرایش عکس
دیگه نگران ویرایش و ترکیب عکس هاتون نباشید...
این برنامه از هر لحاظ تکمیله و ابزارهای بسیاری درون خود داره که کار باهاش خیلی راحت هستش.
در واقع این فقط یک برنامه نیست در حقیقت تا عمل رو انجام میده که هر کدوم به نوعی 4 برنامه به حساب میان.
1ترکیب عکس بینهایت
2 کلاژ کردن عکس های دسته جمعی و تکی با الگوها و اشکال مختلف
3 رنگ آمیزی سریع و انتخاب رنگ دلخواه
4ویرایش تمامی عکس ها با ابزارهای خاص


در ترکیب بینهایت شما میتوانید هر چنتا عکس که دلتون خواست از گالری انتخاب کنید و عکس هاتون با لمس کردن روی هم , زیر هم , کنار هم قرار بدید البته با دوبار لمس پشت سر هم هر عکس رو میتونید ویرایش کنید و به آن افکت دهید.
در کلاژ کردن و یا جورچین عکس ها با انتخاب عکس از گالری میتونید عکس ها را 2 تایی 3 تايی و ... با هم در یک قاب قرار دهید و در حین این کار باز هم میتوانید افکت و فیلتر به عکس هاتون اضافه کنید.در قسمت اشکال برای عکس های تکی طراحی شده که عکس شما در وسط این اشکال می افتد و شما با لمس عکس میتوانید عکس خود را جا بجا و تنظیم نمایید.
در قسمت رنگ آمیزی که بخشی بسیار جذاب و پر طرف دار است شما میتوانید یک عکس انتخاب نموده و در قسمت رنگ یک رنگ دلخواه انتخاب نمایید و با لمس کردن روی عکس خود شروع به رنگ آمیزی کنید و انتخاب رنگ نيز بدون محودیت است و بعد از اتمام رنگ امیزی میتوانید افکت و فیلتر نیز به آن اضافه کنید.گزینه ی مات کردن هم خیلی وقت ها به کار می آید که شما میخواهید قسمتی از عکستان تار باشد تا نمای بهتری پیدا کند.
در قسمت آخر که ویرایشگر عکس میباشد چندین ابزار کامل با قابلیت های بسیار برای شما فراهم شده مثل انواع فیلترها انواع اغکت ها انواع ترکیب رنگ ها انواع قاب ها ,کنترل حاشیه کنار عکس ,چرخش عکس , معکوس کردن عکس و برش عکس هم به صورت دلخواه و هم به صورت ابعاد از پیش تعیین شده.
در آخر هم گزینه ذخیره سازی در گالری و کارت حافظه موجود است و امکان اشتراک گذاری سریع در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی نیز در درون برنامه قرار دارد.
امیدوارم که این برنامه رضایت شما عزیزان را جلب کند.
حمایت از ما را فراموش نکنید.با سپاس فراوان


 

logo-enamad logo-samandehi