Let's Go آموزش زبان انگلیسی کودکان

Let's Go آموزش زبان انگلیسی کودکان

نسخه ۱.۰.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۲۹
مگابایت
حجم

بزن بریم Let’s Go … 

  

اگر به دنبال برنامه ی آموزش زبان برای کودکانتان هستید و از دانلود برنامه های بی کیفیت و تکراری خسته شده اید حتما این برنامه را دانلود کنید.

همه ما به خوبی می‌دانیم که صحبت کردن به زبان مادری را قبل از فراگیری خواندن و نوشتن، تنها از طریق شنیداری و تکرار آموخته‌ایم.

برنامه Let’s Go با استفاده از تکنیک تمرین و تکرار ، واژه های مهم و پر کاربرد انگلیسی را همراه با ترجمه فارسی به کودکان آموزش می دهد.

از ویژگی های اصلی برنامه وجود راهنمای زبان فارسی می باشد که پس از تسلط نسبی کودک به برنامه، می توان آن را خاموش کرده تا چالش کودکان بیشتر شود.

  

برنامه در سه قسمت اصلی طراحی شده است :

1-   آموزش     2-بازی ها     3- داستان ها

 

    کودک در بخش آموزش با مجموعه ای از کلمات در دسته بندی های مختلف آشنا می شود. در این قسمت سعی شده با استفاده از گرافیک های گیرا و راهنما های صوتی میزان یادگیری و به خاطر سپردن مطالب را بالا ببریم.

 

    بخش بازی ها علاوه بر اینکه قسمت جذاب و سرگرم کننده ای برای کودکان است، باعث تکرار بیشتر آموزه ها می شود و کودک بدون این که متوجه شود در ناخود آگاه خود به تمرین بیشتر می پردازد.

 

    بخش داستان ها که مجموعه ای از چندین داستان کوتاه ساده و پیشرفته می باشد که کودک می تواند ابتدا با صدای قصه گو آنها را گوش دهد و پس از آشنا شدن با کلمات خود شروع به خواند کند. در این بخش، آموزش معنی کلمات مهم نبوده، بلکه هدف بیشتر تکرار مداوم و گوش دادن به فایل های صوتی و توانایی خواندن کلمات می باشد تا کودک به زبان انگلیسی، صدا ها و متون انگلیسی عادت بیشتری کند. گوینده : ملیکا دست رنج

logo-enamad logo-samandehi