ترکیب تصاویر (قاب عکس چند نفره)

ترکیب تصاویر (قاب عکس چند نفره)

نسخه ۱.۴.۲
+۱۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۳
مگابایت
حجم

ترکیب تصاویر (قاب عکس چند نفره)
 


یک برنامه بسیار کامل و کاربردی در  زمینه ی عکاسی که به کمک آن میتوانید عکس های خود را در مدل های بسیار مختلف ترکیب کنید.


اگر دوست دارید چندین عکس دلخواه خود را در یک عکس با دوستانتان به اشتراک بگذارید، برنامه‌ی ترکیب تصاویر را از دست ندهید.
بهترین و حرفه‌ای‌ترین ابزار برای برش و در کنار هم قرار دادن عکس‌های شما!
با استفاده از این برنامه می‌توانید تصاویر خود را ببرید٬ در کنار هم قرار دهید٬ و با‌اشتراک‌گذاری آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام،تلگرام و... دوستانتان را غافل‌گیر کنید!
برنامه به طور کلی از 8 حالت و مدل ترکیب عکس ساخته شده است.که در درون هریک از این 8 حالت مدل های بسیار مختلفی وجود دارد و تنوع بسیار زیاد است و هر شکلی شما فکر آن را بکنید در این 8 قسمت وجود دارد.(با توجه به اسکرین شات ها)


ترکیب هایی مثل حالت قلب,فبب شکسته , فنجان , پازل , مکعب , برگ , مستطیل , مربع , ضربرداری, پروانه , مگس ,  و بسیار اشکال گوناگون که به صورت تکه تکه هستند با انتخاب هر یک از اشکال میتوانید جاهای خالی را لمس کرده و مسقیما عکس انتخاب نموده و به جای خالی اضافه نمایید.همچنین در این برنامه میتوانید برای خود عکس نوشته نیز بسازید روی عکس های خود شعر یا متن بنوسید و امکان تغییر رنگ متن و یا میزان محو بودن آن را میتوانید کنترل کنید.


 


برچسب ها : كلاژ - قاب - عكس تو عكس - كلاژ و تركيب عكس حرفه اي - ترکیب تصاویر - قاب عکس - تبدیل عکس به قاب - قاب - ویرایش عکس -سیبیل بزار ؛ ریش بزار ؛ میکاپ صورت ؛ تفییر چهره ؛ فونت فارسی ؛ اشکال مختلف ؛ قاب عکس ؛

logo-enamad logo-samandehi