عکس در برزیل

عکس در برزیل

نسخه ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۵
مگابایت
حجم

دوست دارید در مکان های دیدنی برزیل عکس بگیرید!؟


برای استفاده و کار با این برنامه نیاز به دانش خاصی نیست و براحتی می‌تونید تصاویر خودتون رو بسازید، ذخیره کنید و اگه خواستید به اشتراک هم بگذارید :)


تصویر مورد نظرتون رو انتخاب کنید، برشش بدید، روی تصویر مکان مورد نظرتون قرارش بدید، اگه دوست داشتید از امکانات دیگه ویرایشی هم استفاده کنید و سپس تصویر رو ذخیره کنید!


خیلی راحت در مکان های دیدنی برزیل عکس بندازید! - شما می‌تونید تصاویر خودتون رو برش بدید و در تصاویر ویژه موجود در برنامه قرار بدید.


عکس در برزیل به شما یک سری امکانات جانبی نیز می‌دهد، شما میتونید روی تصویرتون از افکت های آماده موجود در برنامه نیز استفاده کنید، می‌تونید تصویر خودتون رو محو کنید، میزان روشنایی اون رو تایین کنید و بهترین جلوه رو برای تصویر شخصی یا خانوادگی خودتون در برزیل بسازید.


راستی! شما می‌تونید در هر تصویری که می‌سازید، متن هم بزارید، مثلا سالی که تصویر رو ساختید، بنویسید و یا اصلا هر جمله ای که دوست دارید! - ضمنا می‌تونید فونت و رنگ متن رو هم تایین کنید. بعد از اینکه متن رو وارد کردید، براحتی با لمس برروی متن، می‌تونید مکان و سایز اون رو هم عوض کنید و یا اصلا متن رو بچرخونید :)


می‌تونید از بخش تصاویر من، موجود در برنامه، به تصاویری که ساختید دسترسی داشته باشید و به اشتراک بگذاریدشون؛ ضمنا پس از ذخیره تصاویر، می‌تونید از طریق گالری دستگاهتون نیز به اونا دسترسی داشته باشید و یا به پوشه Persiagraph_pic، موجود در کارت حافظه دستگاه مراجعه کنید، شاد باشید. :)


عکس در برزیل رو از دست ندید، منتظر برنامه و آپدیت های دیگه پرشیاگراف هم باشید :)


توسعه و طراحی توسط پرشیاگراف (http://persiagraph.com)

logo-enamad logo-samandehi