آیبازار

آیبازار

نسخهٔ ۰.۱.۱
+۱۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم
آیبازار

آیبازار

پیچاز
نسخهٔ ۰.۱.۱
+۱۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیبازار

راهی آسان برای خرید و فروش آنلاین

آیبازار برای چه کسانی قابل استفاده است؟

آیبازار یک پلفترم کامل است که به شکل ساده ای تمام نیاز های شما برای خرید و فروش هر نوع جنسی را رفع میکند. چه یک فروشنده حرفه ای باشید که مغازه خودتان را دارید و میخواهید از فروش اینترنتی هم سود کنید. چه کسی که میخواهد کسب و کار اینترنتی تازه ای راه بیاندازد و تازه اول راه هستید، آیبازار نیازهای شما را رفع خواهد کرد.

آیا آیبازار کامل است.

در حال حاضر آیبازار در نسخه آزمایشی قرار دارد و تمام امکانات آن قابل استفاده نیست. اما تجربه یک خرید بصورت کامل قابل اجرا می‌باشد.

چرا باید همین الان عضو آیبازار بشید!!

از اون جایی که این نسخه برای بررسی بازار و اضافه کردن امکانات بصورت قدم به قدم منتشر شده، کسانی که عضو آیبازار بشن بصورت رایگان از تمام امکاناتی که درآینده ممکن است هزینه داشته باشند استفاده خواهند کرد. از طرفی امتیاز اولین نفر بودن در دسته بندی مورد نظر باعث افزایش فروش شما خواهد شد.آیا استفاده از خدمات آیبازار هزینه ای دارد؟

همون طور که بالاتر اشاره شد، در حال حاضر تمام امکانات آیبازار کاملا رایگان هستند.

مزیت آیبازار برای خریدار ها

علاوه بر امکاناتی که آیبازار برای انتخاب بهترین جنس در اختیار مشتری میزاره، آیبازار فروشنده ها را بررسی میکند و فروشنده هایی که از نظر آیبازار تایید شده اند را با یک علامت تایید از دیگران جدا میکند تا مشتری بتواند با خیال راحت خرید کند.نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱