ایرانسل نت

ایرانسل نت

نسخه ۱
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

درود

ایرانسلیا ، تمام نیاز هاتون رو در این برنامه برطرف کنید ،:

ابرانسل نت برنامه ای بسیار کاربردی با گرافیک عالی در خدمت شماست

شما در ایرانسل نت از خدمات زیر بهره می برید :

1. خرید شارژمستقیم ایرانسل اونم با مبلغ دلخواه 

بله ، شما به راحتی می تونید از 1000 تا 200.000 تومان سیمکارت خودتون رو شارژ کنید ( مثلا می تونید سیمکارت خودتون رو 1250 تومان شارژ بکنید )

 

2. خرید شارژ به صورت کد 

شما علاوه بر خرید شارژ مستقیم ، به راحت می تونید کد شارژ خریداری کنید و این کد خیلی سریع برای شما پیامک می شه ، و حتی می تونید فقط با وارد کردن آن کد در قسمت معین شده که در داخل برنامه وجود دارد ، تنها با فشردن یک دکمه سیمکارت خود را شارژ بکنید

3. خرید بسته های 3G ایرانسل

بله ، شما خیلی سریع و راحت می تونید تمام بسته های اینترنت 3G منتشر شده رو مشاهده کنید و تنها با فشردن یک گزینه هر کدام از بسته های مورد نظرتون رو خریداری کنید.

4. خرید شارژ شگفت انگیز

دوست عزیز ، شما حتی می تونید این انتخاب رو بکنید که شارژ خودتون رو بدون وارد کردن کد اضافه به صورت شارژ شگفت انگیز شارژ بکنید ، اونم فقط با فشردن یک گزینه !

5. شارژ وایمکس

بله ، اگر شما هم جزو کسانی هستید که از اینترنت وایمکس ایرانسل استفاده می کنید ، دیگر هیچ نگرانی ای برای شارژ اون نداشته باشید ،چون با نرم افزار ایرانسل نت ، به راحتی می تونید وایمکستون رو از 1000 تا 200.000 تومان به صورت مستقیم و باز هم با فشردن یک گزینه شارژ کنید .

 

دوست عزیز ، ایرانسل نت به تمام نیاز های اصلی شما ایرانسلیا جواب می ده و کار های شما رو به سزیعترین نحو ممکن انجام می ده و ایانسل نت دارای یک پشتیبانی بسیار قوی هست که در هر لحظه پاسخگوی شماست.

پس هیچ نگرانی ای در رابطه پشتیبانی نداشته باشید.

 

 

در انتها از شما دوست خوبم خواهش می کنم در صورت رضایت از برنامه ، ما رو با نظرات خوب و پنج ستاره خرسند کنید.

امید است که ایرانسل نت پاسخگوی نیازهای شما ایرانسلیای عزیز باشد.

logo-enamad logo-samandehi