زاراوان (xaravan)

زاراوان (xaravan)

نسخه ۱.۴۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

غزال زرین بهترین بازی استراتژی سال در جشنواره بازی های رایانه ای 95

غزال زرین بهترین دستاورد هنری ۳ بعدی در جشنواره بازی های رایانه ای 95

دریافت نشان سرآمد بهترین اثر هنری در بخش بازی های رایانه ای رسانه های دیجیتال 95

دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی در جشنواره بازی های رایانه ای 95

دریافت رتبه دوم بهترین بازی سال از دیدگاه ایران ساخت 95

نامزد بهترین بازی سال در جشنواره بازی های رایانه ای 95

نامزد بهترین دستاورد موسیقی متن در جشنواره بازی های رایانه ای 95

رتبه سوم بهترین بازی سال با انتخاب مردمی بازیخوار

 

یک بازی آنلاین ایرانی با کیفیتی باور نکردنی

بازی متفاوت و استراتژی زاراوان به صورت کاملا بومی در ایران عزیز تولید شده است. برای تولید این بازی افراد زیادی شبانه روز زحمت کشیده اند تا بازی در خور لیاقت ایرانی آماده گردد. این یک نمونه فارسی شده یا خریداری شده نیست. تک تک مراحل تولید این بازی در کشور ایران و توسط متخصصان ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است

امیدواریم از این بازی کمال لذت را برده و ما را در ادامه راه طولانی که در پیش داریم همراهی کنید.

از قابلیت های این بازی:

سبک بازی در نگاه اول همچون دیگر نمونه های بازی استراتژیک موجود در خارج از کشور می باشد. اما دست نگه دارید با کمی همراهی با ما شگفت زده خواهید شد. در این بازی امکانات فوق العاده ای محیا شده که با پیشرفت و دستیابی به آنها حتما نظرتان تغییر خواهد کرد.

د اشتن دو نقشه مجزای داخل و خارج دهکده برای اولین بار در جهان. حمله آزمایشی. ارتقای ساختمان ها به صورت شخصی سازی- تنوع در کاراکتر- شبیخون- تجارت و فروش محصولات- اتحاد- تله اسیر کننده- زندان- برج قهرمان پروری- حمله دو مرحله ای- هم پیمانی با بومیان قلمرو- جادو های شگفت انگیز-سکه مجانی مخفی- نبرد هر دو طرف آنلان (رونمایی این قسمت در فاز سوم )و ده ها امکان فوق العاده دیگر بخشی از این بازی زیبا می باشد.

معتقد هستیم در اول راه قرار داریم و با کمک و حمایت شما دوستان می خواهیم بهترین بازی استراتژی را به شما ارائه دهیم.

جهت حمایت از ما تنها کافیست دوستان خود را از وجود این بازی بی خبر نگذارید.

persian.game

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی ایرانی زاراوان، فرزند خلف

چندسالی از عرضه‌ی بازی محبوب Clash of Clans می‌گذرد؛ بعد از آن شاهد کلون‌های بسیاری بودیم که هیچ‌کدام از کیفیت مطلوبی برخوردار نبودند و بیشتر مخاطب را دلسرد می‌کردند. اما جدیدترین ساخته‌ی پارسنیپ (سازنده زاراوان) سنت‌شکنی کرده و برخلاف عناوین دیگر، یک بازی کامل و نوآورانه را روانه بازار کرده است.

معرفی بازی ایرانی زاراوان

بازی موبایل زاراوان توانسته با الهام گیری از بازی‌های مشابه و ایجاد نوآوری‌های منحصربه‌فرد خود، یک بازی استراتژی مدیریتی خوب را توسعه‌ دهد. گرافیک و دنیای بازی در جایگاه خود خوب است و شما را به ماجراجویی برای گسترش روستا، مزرعه داری و دفاع در برابر هجوم دشمنان می‌برد. اگر یک بازی با طراحی‌های زیبا می‌خواهید، زاراوان گزینه‌ای مناسب است که با دانلود آن و گوش دادن به صحبت‌های ریش سفید، از دهکده خود دفاع کنید ...

معرفی بازی زاراوان؛ استراتژی به سبک ایرانی

با وجود فروکش کردن استقبال گیمرها از بازی کلش آو کلنز، هستند همچنان استودیوهایی که با الهام گیری از ساخته سوپرسل عناوین سرگرم کننده ای را منتشر می کنند. زاراوان یکی از همین بازی های آنلاین است که تفاوت های بیشتری نسبت به کلون های کلش آو کلنز دارد.

logo-enamad logo-samandehi