مترجم صوتی اندروید

مترجم صوتی اندروید

نسخه V.۲۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

دیگر نیازی به دردسر برای داشتن یک مترجم صوتی خوب و حرفه ای در زمان سفر و کار و تحصیل و... نیست. تنها با یک کلیک صاحب همان مترجم صوتی های معروف و حتی کامل تر را صاحب شود. شاید بتوان گفت کامل ترین زبان های زنده دنیا را شامل میشود.


 


بوسیله این نرم افزار تنها کافیست روی میکروفون برنامه کلیک کرده و شروع به صحبت کردن کنید. بعد از اتصال به سرورهای هوشمند ترجمه گرها، مترجم با گویشی شیوا و واضح ترجمه را بیان میکند و بدین ترتیب شما میتوانید با افراد خارجی ارتباط کامل برقرار کنید.


 


قابلیت خیلی مهم این برنامه این است که شما حتی میتوانید بین دو زبان متفاوت غیرفارسی هم ترجمه انجام دهید (حتی بصورت کاملا صوتی) و همه آنها را هم به زبان خودمان متوجه شوید!!!


 


همچنین سیستمی در برنامه برای شما وجود دارد که میتواند بوسیله آن صحبت های فرد خارجی را ترجمه کند و روی صفحه نمایش شما نشان دهد!


یک سیستم و قابلیت بسیار جالب و کاربردی دیگر برنامه قابلیت نمایش متن شما بصورت بنر میباشد. یعنی شما اگر کمک میخواهید و میخواهید به همه نشان دهید تا کسی از بین جمعیت کمکتان کند حرف خود را میزنید و برنامه بصورت هوشمند جمله شما را بزرگ و به شکل بنر میکند و شما آن را به افراد نشان میدهید!!


 


حجم برنامه نسبت به کارایی های کامل آن شگفت انگیز و باور نکردنی است و رابط کاربری بسیار ساده دارد. رابط گرافیکی آن پویا و چشم نواز است و برای راحتی شما طراحی شده است...


 


پس این همه امکانات زیاد را از دست ندهید و برای همیشه تبدیل شوید به کسی که به 99% زبان های زنده دنیا مسلط است :)


 


 

logo-enamad logo-samandehi