پسوند یار

پسوند یار

نسخهٔ ۱
۱۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
پسوند یار

پسوند یار

اندیشه نو هگمتان
نسخهٔ ۱
۱۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شاید هنگام کار با رایانه و یا دنیای اینترنت با کلمه پسوند رو برو شده باشید.در واقع پسوند یک شناسه یا شاخصه مربوط به هر فایل است.

منظور از فایل تمامی موارد نرم افزاری و مجازی ست، هر آنچه که با دست لمس نمیشود اما به کمک کلیک موس یا انگشت در صفحه های لمسی انتخاب و اجرا میشود پسوندهایی که در رایانه و یا هنگام کار با وسایل دیجیتالی با آن رو برو میشوید بیشتر مربوط به فایل های مولتی مدیا و یا نرم افزارها هستند.

برای مثال میتوان به پسوندهای mp3.wma.wav و... برای فایل های صوتی و یا پسوندهای mp4.wmv.mkv.avi و... برای فایل های تصویری اشاره کرد. همچنین پسوندهای jpg.png.gif.jpeg و... ما را به یاد فایلهای عکس می اندازد.

------------------------------------------------------------------------
ما در این برنامه سعی کرده ایم پسوندها را به صورت دسته بندی شده قرار دهیم همچنین با توجه به نوع سیستم عامل برنامه هایی که پسوندها را باز می کنند معرفی نماییم.

-------------------------------------------------------------------------
قطعاً انتشار هر مجموعه‌اي كه اولين تجربه در نوع خود تلقي مي‌شود، نواقصي در بر دارد؛ ولي ارائه ديدگاه‌ها و پيشنهادهاي اصلاحي خوانندگان محترم و صاحب‌نظر مي‌تواند مشوق ما براي تكميل اين مجموعه باشد.

نظرات کاربران - ۶ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اندیشه نو هگمتان
اندیشه نو هگمتان
۱۳۹۲/۱۲/۲۴
عالی بود
Ramin
Ramin
۱۳۹۲/۱۰/۰۹
من جای شما بودم رایگان میذاشتم تا همه بتونن استفاده کنن و پسوندهایی که نیست رو معرفی کنن بعدا پولی میکردم . اما در کل خوب بود خسته نباشید.
مهدی
مهدی
۱۳۹۲/۱۰/۰۸
عالی بود ورژن جدیدش بهم اطلاع بده