وایرینگ

وایرینگ

نسخه ۱.۲.۲
+۲۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

مشکل Force Close برطرف شد برنده ی جایزه ی ویژه ی فناپ در جشنواره ی ملی پردیس بازی موبایل شایسته ی تقدیر در دومین جشنواره ی ملی دانشجوی بازی ساز نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازی از دید فنی در اولین جشنواره ی بازی سازان مستقل ایران توجه : لطفا قبل از خرید بازی، نسخه دموی آن را از آدرس
http://cafebazaar.ir/app/com.parang.wiringdemo
دانلود بفرمایید تا از سازگاری و کیفیت بازی اطمینان حاصل کنید.

لطفا قبل از خرید نقد و بررسی این بازی را در رسانه های تخصصی نرم افزارهای موبایل مطالعه بفرمایید :
من یک سیم کش حرفه ای! (TestApp.ir) وایرینگ (AppReview.ir)


بازی موبایل وایرینگ یک بازی در ژانر پازل و فکری است که هدف آن متصل کردن وسایل برقی به پریز برق با استفاده از قطعه سیمهای موجود در هر مرحله است.
تکه سیمهای داخل مرحله را با انگشت به طرف بالا، پایین، چپ یا راست حرکت دهید و با استفاده از آنها مسیری را بین پریز برق و وسیله ی برقی سیم کشی کنید.
هر سیمی را که حرکت می دهید تا زمانی که به دیوار، مانع یا یک سیم دیگر برخورد نکند به حرکت خود ادامه می دهد. پس سعی کنید از آیتمهای موجود در هر مرحله بهره ی لازم را ببرید.
با پیشرفت در بازی و رفتن به مراحل بالاتر، آیتمهای جدیدی به مراحل اضافه خواهند شد که بازی را به تدریج سخت تر و جذاب تر می کنند.
رکورد خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و سعی کنید جزء 10 نفر برتر بازی در جهان شوید.
بازی کاملا دو زبانه (پارسی و انگلیسی) بوده که در اولین اجرا بر اساس زبان دستگاه اندرویدی شما انتخاب می شود و از طریق بخش تنظیمات قابل تغییر می باشد.
تمامی قسمتهای گرافیکی دارای کپی رایت بوده و از هیچ منبع آماده ای استفاده نشده است.

logo-enamad logo-samandehi