آموزش جامع Fallout Shelter

آموزش جامع Fallout Shelter

نسخه ۱.۲
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

..:: به نام خدا ::..

اولین مرجع فارسی آموزش جامع Fallout Shelter
بازی Fallout Shelter بازی استراتژیک جدیدی از خانواده محبوب Fallout است که اینبار بر روی دستگاه های همراه عرضه شده.
بازی از ابتدای انتشارش بسیار محبوب و پر طرفدار شد و ضمن ثبت رکوردهای بینظیر، از منتقدان و کاربران بازخوردهای شگفت انگیزی دریافت کرد.
از آنجا که بازی بسیار با کیفیت، عظیم و مملو از نکات فراوان است احساس کردیم وجود مرجعی کامل به زبان فارسی برای آموزش این بازی مورد نیاز است.
در بازی شما مدیریت پناهگاهی زیرزمینی را بر عهده میگیرید تا از جان بازماندگان یک فاجعه اتمی محافظت کنید.
با کمک این برنامه آموزشی شما قادر خواهید بود سریع تر از هرکسی پناهگاهتان را توسعه دهید و با تمام نکات ریز و درشت آن چه در سطح ابتدایی و چه در سطح حرفه ای آشنا شوید.
 تمام لذت بازی به تصمیم های کلیدی و استراتژی های مختلفی است که شما باید اتخاذ کنید، بنابرین این برنامه یک استراتژی خاص و غیر قابل انعطاف را معرفی نمیکند! بلکه مجموعه ای از نکات و مطالبی را بیان میدارد که شما را به اتخاذ بهترین استراتژی ها راهنمایی کند.


در ادامه جهت آشنایی کامل شما به معرفی کامل برنامه پرداخته ایم:
(از هر بخشی که در زیر بیان شده اسکرین شاتی با همین ترتیب قرار گرفته شده)

1) معرفی بازی:
در این بخش مفاهیم اولیه، هدف و روند بازی به طور کامل معرفی شده. همچنین به بررسی بخش های مختلف بازی از جمله گیم پلی و گرافیک و ... پرداخته ایم.
و در قسمت آخر یک لغتنامه مختصر و مفید قرار داده ایم که در آن حدود 70 لغت کلیدی و پرتکرار در بازی ترجمه یا معادل سازی شده است.

2) راهنمای بازی:
در شروع کار و به جهت اهمیت زیاد، قسمت راهنمای بازی را به طور کامل ترجمه کردیم و هر جا لازم دیدیم توضیحات تکمیلی نیز داده ایم.

3) شروع گام به گام بازی:
قبل از مطالعه بخش "نکات آموزشی" بهتر است تا حدودی پناهگاهمان را توسعه دهیم. در این بخش گام به گام بازی را از صفر شروع کرده  و در این حین توضیحات کاملی در مورد قسمت های مختلف بازی ، نحوه انتخاب ها، انتصاب ها و ... به صورت تصویری ذکر شده.

4) نکات آموزشی:
این بخش اصلی برنامه است. اگر حتی بازیکن حرفه ای با جمعیت بالای 150 نفر باشید، نکاتی هستند که از آنها بی خبرید. نکاتی که به شما کمک میکند تا بدون اشتباهی مرگبار (که در عرض چند دقیقه تمام ساکنینتان بمیرند) سریعتر از هرکسی پناهگاهی پیشرفته با جمعیت بسیار بالا و شادابی زیاد داشته باشید.
ما بالغ بر 90 نکته ی آموزشی مهم و کاربردی را در قالب 14 عنوان کلی با توضیحاتی مبسوط و روان برای شما بازگو کرده ایم. سعی شده ترتیب قراگیری این نکات روندی منطقی داشته باشد و از سطح معمولی تا حرفه ای پیش رود. اما این به این معنی نیست که بازیکنان حرفه ای از تمام نکات ابتدایی با خبرند و یا بازیکنان مبتدی نمیتوانند از نکات حرفه ای تر بهره ای ببرند.

5) معرفی اتاق ها:
در این بخش به معرفی کامل اتاق ها و ویژگی هایش پرداخته ایم.
برخی از این ویژگی ها:
قیمت هر اتاق، توانایی مورد نیاز هر اتاق، میزان افزایش قیمت هر اتاق بعد از هر بار خرید، جمعیت مورد نیاز برای باز شدن قفل، نوع اتاق، میزان خروجی اتاق ها، میزان ذخیره سازی اتاق ها ، هزینه ارتقاء اول و ارتقاء دوم هریک از اتاق ها و...

6) اطلاعات:
در این بخش به اطلاعات آیتم های مختلف میپردازیم که خود در سه قسمت مختلف بررسی شده اند:
الف) لباس ها: 90 نوع لباس موجود در بازی لیست شده  و اینکه از چه گونه ای هستند، قیمت فروششان چه قدر است و از همه مهمتر اینکه هر توانایی را به چه مقدار افزایش میدهند بیان شده.
ب) شخصیت ها: 21 شخصیت افسانه ای لیست شده اند و اینکه هر کدام چه اسلحه و چه لباسی در اختیار دارند و از همه مهم تر اینکه در هر توانایی  چه مرتبه ای دارند بیان شده.
ج) تسلیحات:در این قسمت اسلحه های مختلف بازی لیست شده و اینکه هر کدام چقدر قدرت تخریبی و چه قیمت فروشی دارند بیان شده.


نکات مثبت دیگری از برنامه:
- گرافیک جذاب
- تم مشکی برنامه، به جهت اذیت نشدن چشم
- لازم نداشتن حتی یک دسترسی
- حجم پایین برنامه
 


راه تماس با ما:
PangooDev@Gmail.com

logo-enamad logo-samandehi