معاملات بلوکی

معاملات بلوکی

نسخه ۱.۰.۹
۱۰۰
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

خرید و فروش حجم بالایی از سهام یا اوراق در بازار بورس تهران به صورت عادی و بر روی تابلو معاملات بورس به دلیل تاثیر بالا در قیمت امکان پذیر نیست. معمولا این سطح از معاملات بین مدیران شرکت های سرمایه گذاری و با توافق روی قیمت و حجم به صورت تلفنی انجام می شود.


در حال حاضر تنها مجرای ارتباطی مدیران برای انجام این معاملات تلگرام است که مشکلات متعددی از جمله فیلترینگ، نمایش سفارش خرید یا فروش به همه عضوهای گروه، عدم ارزیابی  علمکرد مدیران مختلف و درز اطلاعاتی بالا را شامل می شود.


این نوع معاملات به معاملات بلوکی معروف است. بدین ترتیب اگر حجم فروش یا خرید یک شرکت بالا باشد به اصطلاح یک معامله بلوکی با یک عضو دیگر در بازار انجام می دهد.


در این نرم افزار امکان هماهنگی معاملات بلوکی بین مدیران شرکت های سرمایه گذاری در بازار فراهم خواهد شد در یک دارک پول فراهم خوهد شد.

سفارشات خرید و فروش در نرم افزار ثبت می شود اما به شخص دیگری نمایش داده نخواهد شد و فقط در صورت پیدا شدن مشتری برای سفارش نرم افزار طرفین را از این موقعیت مطلع می سازد و به اندازه نیاز اطلاعات به طرفین می دهد.

همواره نرم افزار با توجه به عرضه و تقاضای ورودی سعی در تطابق سفارشات می کند و به محض انطباق ۲ سفارش خرید و فروش طرفین را از جزییات مطلع می کند.
logo-enamad logo-samandehi