داروخانه معنوی

داروخانه معنوی

نسخهٔ ۱.۰
۵۰۰۰ تومان
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
داروخانه معنوی

داروخانه معنوی

الفت گروپ
نسخهٔ ۱.۰
۵۰۰۰ تومان
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

همه ما برای بهبود بیماری جسمانی به دکتر مراجعه می کنیم. اما برای بهبود روح چکار کنیم؟


با استفاده از دعاهای این برنامه حاجات خود را بگیرید
دوست دارید روزی و درآمد شما افزایش یابد و ثروتمند شوید؟؟ می خواهید بیمارتان شفا پیدا کند؟؟ آرزو دارید همسر خوب نصیبتان شود و خوشبخت شوید؟؟ مال یا شئ با ارزشی را گم کرده اید و میخواهید پیدا شود؟؟دوست دارید بچه دار شوید؟؟میخواهید فرزندانتان با ایمان گردند؟؟میخواهید همه شما را دوست داشته باشند؟؟ دوست دارید بین دو دوست آشتی برقرار کنید؟؟ و صدها خواسته و حاجات دیگر. . .
جواب تمام خواسته ها و حاجات شما فقط در این برنامه یافت میشود.تنها کافیست ایمان داشته باشید و طبق دستورهای قرآنی و ائمه که در این برنامه آمده عمل کنید تا حاجت خود را بگیرید.
دعانويسي اسلامي و قرآني به روش صحيح و اصولي بوده كه منبع اصلي آن قرآن كريم ، منبع وحي الهي و حلال تمام مشكلات و شفاي دردها و بيماريهاست كه در اين نوع كار از قرآن كريم و اسماء الحسني متناسب با موضوع و نيت مورد نظر اشخاص ، اذكار ، آيات و سوره هايي به افراد داده مي شود تا با به كار بستن و تلاوت آنها در زندگي روزمره به اذن خدواند قادر و متعال به حاجات خود رسيده و بر مشكلات غلبه نمايند .
برای همه ما پیش آمده است که در زندگی خود با مشکل یا گرفتاری ای مواجه شویم که از حل آن عاجز باشیم و تنها خداست که می تواند کمک کند، در این مواقع گاهی به اشتباه افراد به سمت رمال ها و فالگیر ها و ... میروند در حالی که هیچکدام جنبه واقعی نداشته و تنها با هدف سودجویی فعالیت می کنند.پس راه حل چیست؟؟ ما به شما دعاهای اسلامی را توصیه می کنیم . با نصب این برنامه شما صاحب گنجینه با ارزشی از دعا ها و توصیه های اسلامی می شوید که تماما از منابع موثق دینی و قرآنی می باشند.
خواندن و نوشتن دعاهای مأثور (مستند به معصومین و معتبر) برای رفع گرفتاری هایی مانند بیماری، چشم زخم و وسوسه و...از نظر اسلام و فقها و مراجع امری صحیح و پسندیده است.
آنچه در دعا مهمّ است تلاش برای کسب شرایط و حالات دعا است؛ یعنی انسان سعی کند با حصول این شرایط مقدمات استجابت دعا را فراهم نماید.
ویژگی های برنامه:
1. شامل گنجینه ای ارزشمند از دعا ها و توصیه های موثر اسلامی جهت استجابت حاجات
2.محیط کاربری، زیبا ،جذاب ، ساده و دلنشین
3. قلبلیت تغییر اندازه و نوع فونت
4. قابلیت اضافه کردن صفحات مورد علاقه شما به لیست علاقه مندی ها
5.قابلیت به اشتراک گذاشتن مطالب

کلید واژها: دعا , بخت گشایی , رمضان , روزی , قرآن , مشکلات
در این برنامه سعی شده است که احادیث معتبری از امامان در مورد خواص دعا ها در تسکین روح و همچنین میوه ها در بهبود بیماری ذکر شود

نظرات کاربران - ۶۴ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ali
ali
۱۳۹۵/۱۱/۲۱
خلی برنامه ی خوبی هس متشکرم
خدایا تنهام نذار
خدایا تنهام نذار
۱۳۹۵/۱۲/۱۰
سلام یک برنامه دیگه هم بود به نام دعا نویسی اسلامی خیلی عالی بود دیگه نیست تو بازار چیکار کنم تورا خدا کمک کنید
مهناز
مهناز
۱۳۹۵/۰۸/۰۸
نظرم عوض شد.خیلی خوب بود .ممنون