غیر قابل تمام

غیر قابل تمام

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۱
مگابایت
حجم

بازی "غیر قابل اتمام" توانایی شما در جستجو و تشخیص و انتخاب می سنجد و به شما امتیاز می دهد ، رقیب اصلی شما در این بازی خود شما هستید که باید توانید با سرعت بیشتر اعداد 1 تا 20 را شناسایی و انتخاب کنید هر انتخاب درست یک امتیاز مثبت و هر انتخاب غلط دو امتیاز منفی دارد. انجام این بازی علاوه بر افزاش سطح تمرکز شما به شما کمک می کند تا در طول بازی از تمامی افکاری که در ذهن شما در حال گردش است دور بمانید و بعد از بازی با ذهن آزاد تر با آنها مواجه شوید.


در این بازی هنگام انتخاب شماره های 5، 10 ، 15 و 20 در صورتی که در زمان مورد نظر (که در هر مرحله متفاوت می باشد) بتوانید آنها را انتخاب کنید امتیاز اضافه دریافت می کنید.


این بازی در سه سطح ایجاد شده است 


ساده (Easy) : در این مرحله اعداد 1 تا 20 روی صفحه ظاهر میشود و شما 20 ثانیه وقت دارید تا اعداد را شناسیی کرده و انتخاب کنید. حداکثر امتیاز این مرحله 59 می باشد که در شما در بهترین حالت می تواندی امتیازی نزدیک به 50 کسب کنید.


متوسط (Medium) : مانند مرحله "ساده" می باشد تنها با این تفاوت که یکی از خانه هایی که اعداد در آنها قرار میگیرند خالی است و عدد آن خانه مشخص نیست ، شما در هنگام بازی باید تشخصی دهید که عدد مربوط به آن خانه کدام است و در لحظه مناسب آن را نتخاب کنید. حداکثر امتیاز این مرحله 257 می باشد که شما در بهترین حالت می توانید امتیازی نزدیک به 150 کسب کنید.


سخت (Hard) : مانند مرحله متوسط می باشد با این تفاوت که اینبار 10 ثانیه زمان برای اتمام بازی دارید. حداکثر امنیاز این مرجله 10075 می باشد که در بهترین حالت می توانید امتیازی نزدیک به 2000 کسب کنید

logo-enamad logo-samandehi