Tengami

Tengami

نسخه ۱.۱۳.۰
۲۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲۰۰
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

قابل توجه دارندگان اندروید ورژن مارشمالو: پس از نصب، گوشی خود را یکبار ریست کنید تا بازی بصورت مناسب اجرا شود. 

برای اندروید بالاتر از 4.4

پیرو قرارداد رسمی صباسل و شرکت Plug-in-digital (ناشر رسمی تنگامی) این بازی بصورت رسمی ​  با نصف قیمت اصلی در ایران منتشر شده است.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
تنگامی یک بازی ماجراجویانه است که داخل یک کتاب سه بعدی ژاپنی اتفاق می‌افتد. در این بازی باید دنیای زیبای کاغذی پیش روی خود را تا کنید و به کناری بزنید تا بتوانید معماها را حل کرده و رازها را کشف کنید.

این بازی نامزد دریافت جوایز: SXSW, IndieCade, SOWN, Develop Showcase  بوده است.

تنگامی یک بازی کامل و بدون خریدهای داخل برنامه و تبلیغات درون برنامه‌ایی است.

•    شگفتی‌های یک دنیا تاشو را کشف کنید
در این بازی به سفری افسانه‌ای در ژاپن باستان بروید که از طریق تصاویر برجسته، بازی منحصر به فرد و موسیقی جذاب حیات یافته اند. وقتی که به جستجوی کشف رازهایی که در پس درخت آلبالوی درحال خشک شدن است هستید، می توانید حرکت در اعماق جنگل‌های تاریک، معابد متروک و آبشارهای آرام کوهستانی را تجربه کنید.

•    اولین بازی در نوع خود که شبیه یک کتاب سه بعدی است
تنگامی کتاب نیست، بازی داخل یک کتاب سه بعدی اتفاق می افتد. بازی تنگامی شبیه هیچ بازی نیست که تاکنون انجام داده اید. در این بازی به طور مستقیم دنیا را برشهای کوتاه بزنید، تا کنید و به کنار بزنید تا به اعماق این سفر اسرارآمیز خود برسید.

•    راهنمایی رسمی
برای دریافت نکته ها، راهنمایی‌ها و راهکارها به سایت تنگامی مراجعه کنید: http://tengami.com

•    موسیقی متن اصلی و جذاب
موسیقی زیبا و جذاب که توسط دیوید وایز آهنگساز به نام به طور خاص برای این بازی ساخته شده شما را در طول بازی همراهی می کند. توصیه می‌شود برای گرفتن حس بهتر از هدفون استفاده کنید.

•    معتبر و پیچیده
دنیای تنگامی به مثابه یک کتاب سه بعدی واقعی ساخته شده و در ساخت آن از فناوری جدیدی بهره گرفته شده که صرفا برای این بازی ساخته شده است. همه چیزهایی که در این بازی مشاهده می شود را می توان با استفاده از کاغذ، قیچی و چسب در دنیای واقعی خلق کرد.

•    نقل قول از رسانه ها

Cult Of Mac با رأی 5/5: "همه چیزهای این بازی شگفت انگیز است".

Gamezebo با رأی 5/5:" کمال یک بازی از کتابهای سه بعدی."

TouchArcade با رأی 5/4: " تنگامی برای داشتن سبک جذاب، زیبا و گرافیکی در مدت کوتاهی توجه زیادی بدست آورد. این محصول نهایی ارائه کننده سبک گرافیکی نوید بخشی است که نمی توان آن را تنها ویژگی جذاب بازی تلقی کرد.

The Verge: ارائه فوق العاده، کنترل‌های ساده و مکانیسم قابل فهم این بازی، تنگامی را به یک بازی جذاب بدل کرده است.

CNET استرالیا: " بار دیگر یک برنامه نویس مستقل ثابت کرده است که یک بازی به معنای واقعی می تواند یک اثرهنری فوق العاده باشد.


 

logo-enamad logo-samandehi