2048 دو نفره (آنلاین)

2048 دو نفره (آنلاین)

نسخه ۵.۱.۰
۵۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۶
مگابایت
حجم

توجه : این بازی دو نفره می باشد و میتوانید با حریف‌ها به صورت آنلاین به رقابت بپردازید. اگر در هریک از بازیهای بازیتک ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام مجدد نیست. با همان نام کاربری و کد وارد بازی شوید.


 


بازی بازی 2048 در ابتدا و به شکل رایج آن به صورت بازی تک نفره ابداع و عرضه شده است، ولی این بازی چند نفره می‌باشد و ما با استفاده از بستر بازیهای آنلاین بازیتک این امکان را ایجاد کردیم تا بتوان به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان به رقابت پرداخت.


ویژگی های بازی:


امکان بازی چند نفره همزمان


ثبت رکورد و رقابت با بقیه بازیکنان


امکان بازی بر روی موبایل و وب


امکان چت کردن در هنگام بازی


امکان دیدن جدول رده بندی و مقایسه رتبه خود با دیگران


ارسال نوتیفیکیشن هنگام درخواست بازی به بازیکنان آنلاین


اشترک گذاری بازی یا لیگ برای سایرین


ارسال درخواست آنلاین و آفلاین
 


هدف بازی 2048 رسیدن به بالاترین امتیاز از طریق جمع زدن اعداد یکسان موجود در خانه‌های حاوی آن‌هاست. امتیاز بازیکن‌ها در انتهای هر دور بازی، از مجموع تمام اعدادی به دست می‌آید که موفق به انطباق خانه‌های آن‌ها (جمع زدن آن‌ها) شده است. توجه داشته باشید در هر بازی شما تنها نیستید و باید علاوه بر کسب امتیاز، رقیب خود را نیز شکست دهید. در واقع، 2048 دونفره، یک بازی رقابتی-مشارکتی است. بدین معنی که هر چه امتیاز بیشتری در بازی کسب کنید، امتیاز شما در جدول بیشتر خواهد شد و حتی اگر شما بازنده بازی باشید این احتمال وجود دارد تا در جدول رده بندی صعود کنید. پس تا آخرین لحظه بازی تلاش کنید که به امتیازات خود اضافه کنید حتی اگر فکر می کنید که در نهایت بازنده بازی خواهید بود

logo-enamad logo-samandehi