فروشگاه نیازها

فروشگاه نیازها

نسخه ۵
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

فروشکاه نیازها بعد از دو سال فعالیت در زمینه محصولات مختلف مانند البسه کودک ٬ لوازم اشپزخانه ٬ لوازم خواب مانند روتختی و ... در نظر دارد تا محصولات و بازه کاری خود را گسترش دهد از حوزه هایی مانند هنر تا لوازم برقی به همین منظور اولین نسخه موبایلی فروشگاه نیازها آماده و در دسترس میباشد و در اینده نزدیک تغییرات گسترده و بازه وسیعتری از محصولات و خدمات را به شما ارایه دهیم . 


به زودی بخش هنری نیازها با محصولات سفارشی خاص و تک خدماتی به شما ارایه خواهد داد که در هیچ جای دیگری به دست نخواهید آورد . 


هر محصولی که میدانید مورد نیاز است معرفی نمایید برای شما تهیه خواهیم کرد و از بابت قیمت محصول ارزانترین آن را به شما پیشمهاد میکنیم .


هر محصولی که برای فروش در نظر دارید از طریق روشهای ارتباطی معرفی شده در اپ و سایت ما ٬ معرفی نمایید تا در سریعترین زمان ممکن در بخشهای فروش نیازها قرار بگیرد . 


نیازها در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام دارای بازاریاب های متعددی میباشد و به راحتی میتوانید محصول خود را به حداقل ۱۰۰ هزار عضو واقعی کانالهای تلگرام و صفحه های اینستاگرام به صورت یکپارچه معرفی نمایید . ۱۰۰ هزار عضو و جامعه هدفی که صرفا به همین منظور در حال بررسی کانالها و صفحات ما هستند زیرا دنبال محصول مورد نظرشان میگردند. 

logo-enamad logo-samandehi