نوا (ساخت زنگ خور)

نوا (ساخت زنگ خور)

نسخهٔ ۱.۲
۱۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی موسیقی
حجم ۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آذر ۹۳
نوا (ساخت زنگ خور)

نوا (ساخت زنگ خور)

فرهاد شیرزاد
نسخهٔ ۱.۲
۱۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی موسیقی
حجم ۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آذر ۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


دوست دارید قسمتی از آهنگ مورد علاقتون رو جدا کنید و به عنوان زنگ گوشی خودتون قرار بدید؟ دوست دارید یک صدای زنگ رو فقط برای یک مخاطب خاص قرار بدید؟ دوست دارید به کلکسیون عظیمی از صداهای زنگ به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید و مستقیما اونها رو بتونید به عنوان زنگ گوشی خودتون ثبتشون کنید؟ دوست دارید صدای خودتون رو ضبط کنید و بعد از ویرایش در یک محیط پیشرفته اون رو به عنوان زنگ گوشی قرار بدید؟ دوست دارید زنگ خورهای مورد علاقتون رو که توی گوشیتون هست رو برای ما بفرستید تا با نام خودتون در نرم فزار منتشر کنیم؟ چاره کار شما نرم افزار «نوا» هست!


«نوا» نرم افزاری هست که میتونید باهاش در یک محیط ویرایشگر موسیقی پیشرفته اقدام به برش و جداسازی بخشهای دلخواه از موسیقی هایی که دوست دارید بکنید و اونها رو روی کارت حافظه گوشیتون ذخیره کنید. همینطور میتونید به صورت مستقیم و از داخل نرم افزار اونها رو برای زنگ گوشیتون ثبت کنید. نوا قابلیت ثبت صداهای ویرایش شده رو برای صدای زنگ، صدای آلارم گوشی و صدای ناتیفیکیشن رو داره و همه اینکارها مستقیما از داخل نرم افزار انجام میشه و نیازی به انجام کار دیگری نیست!

همچنین در بخش «زنگ خورهای آنلاین» به گنجینه عظیمی از صداهای زنگ دسترسی خواهید داشت که به صورت دستچین شده و کاملا مطابق با ذوق و سلیقه ایرانی برای شما لیست شده اند. این صدا ها رو میتونید به صورت مستقیم به عنوان زنگ گوشی ثبت کنید. آنلاین بودن این بخش باعث میشه که ما هر روز صداهای زنگ جدیدی رو اضافه کنیم و همچنین در مناسبتهای خاص زنگ خورهای خاص اون ایام رو منتشر کنیم. همچنین شما میتونید صداهای زنگ دلخواه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا با نام خودتون در نرم افزار منتشر بشه!

از قابلیت های دیگر نوا اینه که میتونید صدای خودتون رو ضبط کنید و در ویرایشگر پیشرفته نوا اون رو ویرایش کنید و ذخیره کنید. در واقع با داشتن نوا توی گوشیتون عملا یک نرم افزار ضبط صدای پیشرفته هم در اختیار خواهید داشت! تصور کنید مثلا در جایی هستید و باید صدا ضبط کنید… میتونید با نوا اینکار رو بکنید و بعد توی محیط ویرایشگر اون رو ویرایش کنید و جاهای خوبش رو جدا کنید و ذخیرش کنید!

نوا امکانات بسیار دیگری هم داره که امیدواریم ازشون استفاده کنید و لذت ببرید...

نظرات کاربران - ۸۱۰ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدح:ممنون برنامه توپیه
محمدح:ممنون برنامه توپیه
۱۳۹۳/۰۹/۱۸
اییییییییول اووووکی دمت گرم باقی ستاره ها طلبت
میم ه
میم ه
۱۳۹۳/۰۹/۱۶
به درد بخوره برای من که دوست دارم تند تند آهنگ گوشیم رو عوض کنم و به روز باشم مرسی
احسان
احسان
۱۳۹۳/۰۹/۱۵
عالیه دنبال همچین چیزی میگشتم ممنون