واقعیت افزوده ده هزار تومانی

واقعیت افزوده ده هزار تومانی

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

واقعیت افزوده  (Augmented Reality)

واقعیت افزوده  از علوم بسیار پیشرفته و روز دنیا میباشد که عبارت است از  یک نمای فیزیکی زنده، مستقیم یا غیرمستقیم (و معمولاً در تعامل با کاربر) است که عناصری را پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه می‌کند.

نحوه استفاده از اپلیکیشن 

 کاری ندارد برنامه را اجرا و دوربین گوشی خود را به سمت پشت یک اسکناس ده هزار تومانی نشانه روید . 

در این اپلیکشین تصویر هدف یک اسکناس  ده هزار تومانی است و پس از نصب و اجرای برنامه دوربین گوشی شما فعال شده و در صورت نزدیک کردن گوشی به تصویر سمت چپ پشت اسکناس ده هزار تومانی یک واقعیت افزوده بسیار جالب را مشاهده خواهید کرد..سعی کنید گوشی را در فاصله ها و جهت های مختلف قراردهید تا موضوعات سه بعدی را بتوانید از زوایای مختلف مشاهده کنید و افکت های صوتی را نیز بشنوید .

این برنامه برای کسانی که علاقمند به مشاهده نمونه های علوم روز دنیا هستند و یا دوستانی که در زمینه واقعیت افزوده فعالیت میکنند  می تواند نمونه بسیار قدرتمندی از قابلیتهای این تکنیک پیشرفته باشد . لطفا به افکت های سایه ، حرکت مایعات ، حرکت پرندگان ، افکت های صوتی و ... به خوبی دقت فرمائید .

در صورتیکه متقاضی ساخت نمونه های بسیار عالی از واقعیت افزوده برای معرفی محصولات یا خدمات شرکت یا واحد تولیدی خود میباشید میتوانید از طریق آدرس namagasht@yahoo,com  هماهنگی فرمایید .

در صورت هرگونه سوال یا مشکل در زمینه استفاده از برنامه در بخش نظرات مطرح فرمائید.

لطفا جهت حمایت از ما پس از دانلود از دوستانتان هم بخواهید که آنها نیزبرنامه را  دانلود کنند و از شما رایگان دریافت نکنند . ممنون از حسن توجه شما

logo-enamad logo-samandehi