۲
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۴۰
مگابایت
حجم

کاری از مرکز ساخت بازی های رایانه ای نیروی هوایی ارتش (نهاجا)

"با جت های بمب افکن به نبرد با تروریست ها بروید"

آیا دوست داشتید خلبان بشید؟ وقتی هواپیماها و جنگنده‌ها را می‌بینید به هیجان می‌آیید؟

تروریست‌ها به روستاها و شهرهای اطراف حمله کرده‌ و آن‌ها را تسخیر کرده‌‌اند و قصد دارند تا قطره‌ی آخر نفت‌شان را غارت کنند اما اشتباه می‌کنند چون بازی "شکارچی" به شما این فرصت را میده تا در نقش خلبان هوایپمای جنگنده‌ی فانتوم F-4، باهاشون مبارزه کنید و اونها رو از رسیدن به هدفشون ناامید کنید

در هر مرحله از بازی سه فرصت به شما داده می‌شه تا با استفاده از اون‌ها دشمنان را نابود کنید. هرچه با بمب‌های کمتری به این هدف برسید، امتیاز بالاتری می گیرید و در انتهای هر مرحله هم با توجه به امتیازی که دارید، از یک تا سه ستاره به شما تعلق می‌گیره. 

برای از بین بردن تروریست ها و گرفتن بالاترین امتیاز باید حواستون رو به دقت جمع کنید. چرا که با توجه به وجود قوانین فیزیک در بازی، محل اصابت بمب‌ها و موشک‌ها و روش تخریب سازه‌ها در امتیازی که می گیرید تاثیر زیادی دارند.

حالا که جلسه‌ی بریفینگ تمام شد، وقتش رسیده لباس خلبانی رو به تن کنید و سوار جنگنده‌ی خودتون بشید ....

چراکه شکارها انتظار شکارچی‌شان را می‌کشند!

"شکارچی" اولین بازی موبایل مرکز ساخت بازی های رایانه ای نهاجا است که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. اگه مشکلی توی بازی احساس کردین یا ایده ای برای بهتر کردن اون داشتین، مشتاقانه منتظر شنیدن اونها هستیم. 

02135743407

09369929812

Hamidjandaghi1@gmail.com


از همتون ممنونیم.

 

ویژگی‌های بازی:

- گرافیک دو بعدی و جذاب

- 62 مرحله‌ در روز و شب و با تنوع آب و هوایی (باد، باران و...)

- امکان تمام کردن بعضی از مراحل به چند روش مختلف

- وجود 7 نوع بمب و موشک متنوع از جمله موشک رهیاب، بمب زماندار، بمبهای چتری، مسلسل و ...

- طراحی بیش از 7 نوع نیروی تروریست

 

1. معرفی بازی شکارچی در گیم فا

http://gamefa.com/308781

 

2. معرفی بازی شکارچی در پادکست صدای بازی (بنیاد ملی بازی های رایانه ای) قسمت سی و هفتم 25 فروردین 95

 http://ircg.ir/fa/audio/40/-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%85

 

3. معرفی بازی شکارچی در ویژه نامه کلیک روزنامه جام جام 22 فروردین 95

http://press.jamejamonline.ir/newspreview/2349633804939309645

 

 

 

در رسانه‌ها

معرفی بازی شکارچی؛ پرندگان خشمگین در لباس خلبانان ایرانی

مکانیزم گیم پلی بازی دقیقا همانند انگری بردز است. البته اشتباه برداشت نکنید. با یک تقلید صرف طرف نبوده و اگر بگوییم جنگنده ها جایگزین پرندگان و خوک ها نیز مسئولیت خود را به تروریست ها داده اند، کمی بی انصافی کرده ایم. چون تغییراتی در این بخش مشاهده می شود.

تروریست ها در دام شما - شکارچی زیر ذره بین

اگر می خواهید در یک محیط شاد و جذاب به شکارچی تروریست ها تبدیل شوید، مرکز ساخت بازی های رایانه ای نیروی هوایی ارتش برایتان آستین بالا زده است. بازی شکارچی یک بازی بامزه و جذاب است که در آن به یک خلبان همه فن حریف تبدیل خواهید شد؛ خلبانی که با نشانه گیری درست و پرتاب بمب، تروریست هایی که به شهرهای اطراف حمله ور شده اند را قتل عام می کند. نهاجا در این بازی یک هواپیمای جنگی در اختیارتان خواهد گذاشت تا شما هم برای بیرون راندن تروریست ها از شهرهای اطراف قدمی بردارید. بازی شکارچی یک بازی جالب و سرگرم کننده است که در آن برای از بین بردن تروریست ها و تخریب سازه ها از قوانین فیزیک استتفاده شده است. پس اگر به این قسم بازی ها علاقه مندید، برای شرح بازی شکارچی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi