کتاب سئو در سال 2018 - ادم کلارک

کتاب سئو در سال 2018 - ادم کلارک

نسخه ۴.۰
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۶
مگابایت
حجم

پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه سئو تقدیم به شما . این کتاب به صورت کاملا حرفه ای و روان توسط متخصصین سئو ترجمه شده است.

اگر شما هم مدیر یک وب سایت هستید و یا قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید برای دیده شدن و فروش به دانش سئو نیاز دارید. بدون دانش سئو هر قدر که محصول و یا خدمات شما عالی باشد هرگز فروشی نخواهید داشت چرا که اصلا دیده نمیشید که فروشی داشته باشید. بنابراین برای دیده شدن و افزایش فروش نیاز به سئو دارید.

اگر از سئو چیزی نمی دانید، وارد کسب و کار اینترنتی نشید. چرا که صرفا هزینه و زمان خود را تلف می کنید و قطعا بعد از مدتی خسته شده و ناامیدانه از کار دست خواهید کشید.

برای سئو یک وب سایت شما دو راه دارید:

  • خودتان سئو کنید

  • به یک سئوکار بسپارید

امروزه با توجه به رقابتی که در کسب و کارهای اینترنتی برای افزایش فروش هست، سئوکارها هزینه های بسیار زیادی برای سئو دریافت می کنند. این در حالی است که اگر شما از دانش سئو برخوردار باشید خودتان به سادگی میتوانید سئو وب سایت خود را انجام دهید و مبلغی که می خواهید به سئوکار پرداخت کنید را صرف تبلیغ وب سایت خود کنید.

اگر شما هیچ پیش زمینه ای در زمینه سئو ندارید و میخواهید یک بار برای همیشه سئو را خودتان یاد بگیرید و از یک مرجع کامل استفاده کنید، مطالعه این کتاب را به شما توصیه میکنم.

پس از مطالعه این کتاب نه تنها میتوانید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید بلکه می توانید پروژه سئو بگیرید و از این راه کسب درآمد کنید.

شاید یکی از دلایل اصلی که باعث شده این کتاب به عنوان پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه سئو شناخته شود جامع و کامل بودن آن است.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

  • مدیران وب سایت ها

  • علاقه مندان به کسب و کارهای اینترنتی

  • کسانی که قصد دارند از سئو کسب درآمد کنند

  • کسانی که با افت رتبه وب سایتشان مواجه شده اند

  • کسانی که میخواهند با ابزارهای جدیدی در زمینه سئو آشنا شوند

  • کسانی که میخواهند از آخرین استراتژی های گوگل آگاه شوند

این کتاب در دوازده فصل به همراه یک فصل هدیه، حاوی 50 نکته آموزشی سئو  توسط ادم کلارک ( Adam Clarke ) ارائه شده است.

logo-enamad logo-samandehi