Coin Master – کوین مستر (استاد سکه)

Coin Master – کوین مستر (استاد سکه)

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
Coin Master – کوین مستر (استاد سکه)

Coin Master – کوین مستر (استاد سکه)

Moon Active

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی تفننی

معرفی برنامه

کوین مستر بعدی کیست؟

فکر می‌کنید بتوانید در زمان و سرزمین‌های جادویی سفر کنید و به یک دزد دریایی،‌ هیپی، پادشاه، سلحشور یا وایکینگ تبدیل شوید؟ در بازی Coin Master استاد سکه شوید و دهکده‌ی وایکینگی خودت را بسازید.

 

جذابیت‌های بازی Coin Master

  • گردونه را بچرخانید و شانستان را ببینید
  • به استاد سکه تبدیل شوید و قوی‌ترین دهکده‌ی وایکینگی را بسازید.
  • به وایکینگ‌های دیگر حمله کنید و دهکده‌هایشان را غارت کنید.
  • ‌نیاز نیست حتما برای به دست آوردن وسایل دست به حمله بزنید. می‌توانید با یک برنامه‌ی درست، یواشکی دزدی کنید.
  • نباید فقط حواستان به گنجینه‌ها باشد! در هر حمله می‌توانی کارت‌های مختلف جمع کنی و قابلیت‌ها و توانایی‌هایت را بیشتر کنید.
  • کارت‌هایی که نمی‌خواهید را با دوستانت آنلاین معامله و تعویض کنید و کارت دلخواهنت را بگیرید.
  • رایگان بازی کنید.

 

به وایکینگ‌ها بپیوندید

کوین مستر بی‌شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در دنیاست. این بازی به‌اندازه‌ای توجه‌ها را به خود جلب کرده است که در میان چهره‌های معروف جهانی هم طرفداران زیادی دارد. در این بازی، در زمان و سرزمین‌های جادویی سفر کنید؛ وایکینگ محبوب خود را انتخاب کنید و برای ساخت امپراتوری خود به وایکینگ‌ها بپیوندید.

جنگ بر سر تبدیل‌شدن به استاد سکه جدید است. ساخت یک امپراتوری بزرگ، جنگ‌ برای افزایش ثروت، مقابله با دشمنان و بازی با دوستان را در این بازی هیجان‌انگیز تجربه می‌کنید. در ادامه به جزئیات بازی Coin Master می‌پردازیم.

 

دفاع همه‌چیز است!

در بازی Coin Master شما می‌توانید با شرکت در جنگ‌ها یا راه‌اندازی جنگ، ثروت جمع کنید؛ اما همان‌طور که شما به دهکده دیگران حمله می‌کنید، دهکده شما هم مورد حمله قرار می‌گیرد. دقیقا به همین دلیل است که هرگز نباید سکه‌های خود را ذخیره کنید. آن‌ها را در جهت ارتقاء روستا به‌کار بگیرید. دفاع هم به‌اندازه حمله و به‌دست‌آوردن سکه مهم است. وقتی دهکده خود را از هر نظر به بالا‌ترین سطح رساندید، به سراغ دهکده بعدی بروید.

باید یاد بگیرید که به‌خوبی از خود دفاع کنید. همچنین با جمع‌آوری سکه و جوایز، می‌توانید سریع پیشرفت کنید. قدرت شما وابسته به ثروت شماست. برای این کار می‌توانید از یک ماشین جایزه استفاده کنید که از آن جوایزی مانند سکه، سپر و سلاح دریافت خواهید کرد. خوب است بدانید که این ثروتمند‌ترین و پرانرژی‌ترین روستاست که به کوین مستر تبدیل می‌شود. در ادامه با جنبه‌های مختلف این بازی آشنا می شویم.

 

ماشین جایزه؛ یاور بازیکنان

ماشین جایزه این بازی، با گرافیک بسیار زیبا و کلی جایزه هیجان‌انگیز و کاربردی در اختیار شما قرار می‌گیرد. از جوایز آن می‌توان به سکه، سپر و فرصت‌هایی برای حمله به دهکده‌های بازیکنان دیگر اشاره کرد. استفاده از ماشین جایزه با محدودیت‌هایی همراه است و در هر ساعت تنها پنج بار می‌توان به این دستگاه مراجعه کرد. در ادامه با تمام جوایزی که می‌توانید از ماشین جایزه دریافت کنید، آشنا می‌شوید.

 

خوک‌ها

اگر در یک چرخش ماشین جایزه، سه خوک به‌دست آورید، این فرصت را به شما داده می‌دهد که به فردی که در بالای دستگاه ظاهر می‌شود، حمله کنید. با این حمله، مبلغ مشخص‌شده‌ای را از او می‌گیرید. شما تنها سه شانس دارید که این پول را از طرف مقابل بدزدید.

 

چکش

اگر در چرخش ماشین جایزه، سه چکش دریافت کنید، می‌توانید به روستای شخصی که ظاهر می‌شود حمله کنید یا از شخصی که به شما حمله کرده است انتقام بگیرید. اگر فردی که به آن حمله می‌کنید سپر داشته باشد، پاداش کم‌تری دریافت می‌کنید.

 

سپر

اگر سه سپر به‌دست آورید، شما در برابر حملات به روستای خود یک سپر خواهید داشت. حداکثر تعداد سپرهایی که می‌توانید در اختیار داشته باشید به سطح دهکده شما بستگی دارد؛ اما حداقل آن سه سپر است.

 

سکه

مقدار سکه‌هایی که به‌دست می‌آورید، به نتیجه چرخش ماشین جایزه و همچنین سطح شما و نقشه‌ای که در حال حاضر روی آن هستید، بستگی دارد.

 

کیسه‌های سکه

این مورد هم مانند سکه به سطح و نقشه شما مرتبط است. با این حال، گرفتن سه کیسه، پاداش‌های بسیار بیشتری نسبت به یک یا دو کیسه برای شما به همراه دارد.

 

آیتم‌ها

ممکن است آیتم‌های مختلفی را دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد چندین جایزه را از ماشین جایزه آنلاک کنید.

 

کپسول‌های انرژی

در نهایت، اگر در نتیجه چرخش ماشین جایزه، سه کپسول انرژی دریافت کنید، 10 چرخش اضافی به شما داده می‌شود.

 

کارت‌ها؛ همراهان حمایتی

کارت‌ها در بازی Coin Master دارای دسته‌بندی موضوعی هستند. بازیکنان باید کارت‌ها را جمع‌آوری کنند. هنگامی که یک مجموعه را کامل کنید، جوایزی به شما تعلق می‌گیرد؛ جوایزی مانند حیوانات خانگی، چرخش بیشتر ماشین جایزه و سکه‌های اضافی. کارت‌ها امکان ارسال برای دوستان را دارند. حتی می‌توان با آن‌ها معامله انجام داد. می‌توانید از این قابلیت برای تکمیل بسیار سریع‌تر دهکده خود استفاده کنید.

 

حیوانات خانگی؛ بامزه و کاربردی

زمانی که در تلاش برای رشد و پیشرفت در این بازی هستید، حیوانات خانگی از عناصر مهم و کمک‌کننده هستند. این قابلیت از سطح سه به بعد در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. آن‌ها در چندین جنبه مختلف به شما کمک می‌کنند و باعث می‌شوند پیشرفت روستاها سریع‌تر رقم بخورد. فراموش نکنید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید و غذا دهید تا ارتقاء پیدا کنند و قابلیت‌هایشان بیشتر شود.

حیوانات خانگی در بازی کوین مستر سه نوع هستند. حضور روباه در هر حمله‌، درصد پاداش‌های دریافتی را افزایش می‌دهد. حیوان بعدی کرگدن است که در دفاع از روستا نقش دارد و مسیر دشمن را مسدود می‌کند. آخرین حیوان خانگی هم ببر است که در حمله‌ها باعث می‌شود به‌ازای هر پاداشی که در جنگ به‌دست می‌آورید، یک جایزه بسیار بزرگ هم به شما تعلق گیرد.

 

سفر در زمان هم ممکن است

وقتی در حال انجام بازی هستید، این فرصت را دارید تا در زمان سفر کنید و مشغول کشف سرزمین‌های جادویی و مبارزه با دشمنان شوید. سفر در زمان به شما کمک می‌کند تا به بهترین دزد دریایی، هیپی، پادشاه، جنگجو، وایکینگ و بسیاری شخصیت‌های تاریخی دیگر تبدیل شوید.

 

کوین مستر شدن دور از ذهن نیست

با دانلود بازی Coin Master و شروع به ساخت دهکده خود،‌ شما هم می‌توانید استاد سکه جدید باشید. البته که برای دریافت این عنوان، حسابی باید تلاش کنید، بجنگید، دفاع کنید و استراژی‌های مختلف را به‌کار ببرید. دانلود بیش از 100 میلیون بار این بازی در سراسر جهان، گویای محبوبیت بی‌اندازه آن است. برای دانلود این بازی به‌صورت نیم‌بها، می‌توانید از طریق بازار اقدام کنید.

  • فیسبوک: www.facebook.com/coinmaster
  • پشتیبانی: support@coinmastergame.com

 

سوالات متداول

انجام این بازی به‌صورت آفلاین هم امکان‌پذیر است؟

خیر؛ این بازی آنلاین است.

این بازی برای کودکان مناسب است؟

خیر؛ این بازی برای رده سنی کودکان مناسب نیست.
 
نظرات کاربران - ۳۶۵ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ملکه مهناز
ملکه مهناز
۱۴۰۲/۰۵/۱۴
عالیه
Pooyan
Pooyan
۱۴۰۲/۰۱/۱۹
توپ و عالی و محبوب 👍♥️👍
amin.pooreini
amin.pooreini
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
like