مهمه

مهمه

نسخه ۲.۰.۵
۱۰۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

بعضی چیزا واقعا مهمه! نه؟


مهمه به عنوان یکی از اولین ایده‌های مربوط به نوآوری اجتماعی در ایران، بستری‌ست برای ایجاد کمپین در ابعاد، موضوعات، مناطق و شهرهای مختلف!


یک - ایجاد کمپین منطقه‌ای و یا شهری:


در اپلیکیشن مهمه، کاربران قادر خواهند بود در موضوعات مختلف، کمپین‌های منطقه‌ای و یا شهری ایجاد کنند. این کمپین‌ها ممکن است با اهدافی از جمله راهکار و رفع یک مشکل فرهنگی-اجتماعی، حمایت از یک تیم ورزشی، تشکر برای یک اقدام خوب، اطلاع رسانی و یا ... ساخته شوند.


دو - پیوستن به کمپین‌های مختلف:


شما می‌توانید با توجه به نیاز، علاقه و یا معضلات خود، به کمپین‌های مختلف بپیوندید. شما با این کار با جامعه‌ای در ارتباط خواهید بود که دغدغه‌ای همانند شما دارند. برای مثال یک جامعه تلاش می‌کند یک معضل همانند آلودگی محیط زیست را حل کند، و یا از یک حرکت خوب مثل کتابخوانی حمایت کند.


سه - ارسال متن، عکس، ویدیو برای حمایت از کمپین‌ها:


کاربران این اپلیکیشن قادر خواهند بود برای کمپین‌های مورد علاقه‌ی خود، متن، عکس و یا ویدیو ارسال کنند و باعث ترند (محبوب) شدن این کمپین‌ها بشوند. این محتواها ممکن است در مورد یک راهکار، تجربه و یا مواردی شبیه به این باشد.


چهار - امتیاز، دیدگاه، اشتراک، اعلان و ...


به محتواهای مورد علاقه امتیاز مثبت دهید تا بیشتر دیده شوند. به این ترتیب راهکار، تجربه و یا نظر گفته شده، مورد استفاده افرادی که کمپین مربوطه را دنبال می‌کنند قرار خواهد گرفت.


نسخه پایدار ۲.۰.۲


- تغییرات گسترده در رابط کاربری
- امکان دیدن محتوا و کمپین‌ها بدون عضویت
- امکان ارسال متن و تصویر، علاوه بر ویدیو
- افزایش سرعت بارگذاری
- رفع بسته شدن ناگهانی اپلیکیشن
- اضافه شدن قابلیت جستجو در کمپین‌ها و محتواها
- بهبود تجربه کاربری


توضیحات تکمیلی:


در این نسخه، تغییرات گسترده‌ای نسبت به نسخه آزمایشی اعمال و بسیار بهینه‌تر شده است.


اهداف دقیقی که تیم سازنده اپلیکیشن مهمه مشخص نموده‌اند، باعث شده است این اپلیکیشن به صورت مداوم در حال گسترش باشد. ما برای تحقق این اهداف، خود را موظف می‌دانیم در هر لحظه برای گسترش امکانات و همچنین عیب‌یابی تمام تلاش و توان خود را به کار بگیریم تا شایستگی ارزش وقت و چشمان شما را داشته باشیم!


لذا از شما عزیزان خواهشمندیم با توجه به اینکه اپلیکیشن مهمه روزهای ابتدایی خود را سپری می‌کند، ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بی‌نصیب نگذارید و همچنین اطمینان حاصل نمایید که همیشه از آخرین نسخه اپلیکیشن استفاده می‌کنید.


با احترام

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi