استیگرام : استیکر نام شما + ترفندها

استیگرام : استیکر نام شما + ترفندها

نسخه ۱.۱
۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۷۳۶
کیلوبایت
حجم

دوست داری استیکر اسم خودت رو داشته باشی ؟! دوست داری دوستات رو توی تلگرام غافل‌گیر کنی و با بقیه متمایز باشی؟! دوست داری براشون استیکرهای تلگرامی بفرستی که اون‌ها ندارند؟! دوست داری تو تلگرام کارهایی رو انجام بدی که بقیه نتونن انجام بدن ؟


برای انجام همه ی این کارها کافیه این نرم افزار رو دریافت کنید تا دیگه استاد تلگرام بشید و دیگه کسی حریف شما در تلگرام نباشه میپرسید چه جوری ؟ ما تو این برنامه دو بخش قرار دادیم که یک بخش مخصوص ترفند ها و آموزش های تلگرام و بخش دیگه که واقعا از دیدن و گشت و گذار در این بخش حیرت زده خواهید شد تشکیل شده حالا این بخش چه بخشیه ؟ بخش استیکر هاست حالا چرا حیرت زده میشین ؟ چون ما سعی کردیم تا یک بانک جامع از استیکر های تلگرام ایجاد کنیم و استیکر های خیلی متنوعی در اون قرار بدیم  و یکی از بخش هایی که ما در این برنامه قرار دادیم و فکر نکنم تو برنامه ی دیگه ای پیدا کنید استیکر های نام هست که ما اون ها رو در دو بخش استیکر های نام دختر و استیکر ها نام پسر در حد توانمون جمع اوری کردیم و شما کافیه فقط نامی که استیکر اون رو میخواید جستجو و به لیست استیکر های خود اضافه کنید و از استفاده از استیکر لذت ببرید البته در صورت لزوم برنامه رو اپدیت هم میکنیم و استیکر های خیلی خفن تر به برنامه اضافه میکنیم 


ویژگی های برنامه ی ما : 


ترفند های و آموزش های تلگرام مثله : (حذف دائمی مخاطب،حذف اکانت تلگرام، مخفی کردن وضعیت انلاین بودن شما و . . .)


کلی استیکر جذاب و خفن مثله : (استیکر های نام دختر و پسر ، استیکر های عاشقانه ، استیکر های ماه تولد ، استیکر های کارتون های جذاب و خاطره انگیز ، استیکر های بازی ها مثل کلش اف کلنز ، و یا استیکر های ورزشی و . . .)


اگه نتونستید استیکر ها رو اد کنید به بخش آموزش نصب استیکر ها در بخش استیکر ها مراجعه کنید 


منابع برنامه : کلیه منابع ها در قسمت استیکر های برنامه آمده است و ما فقط جمع آوری استیکر های و گرداوری اون ها رو در این اپلیکیشن را برعهده داشتیم و سعی کردیم از سایتها و منابع معتبر استفاده نماییم  تا شما از استیکر ها رضایت کامل رو داشته باشید . برخی از منابع ما : وب سایت کلک آموز - کانال تلگرام استیکر بلاگ و بقیه منابع نیز در قسمت منابع در خود برنامه به صورت کامل امده است .


امیدواریم با دریافت این نرم افزار یک تجربه ی جدید و فوق العاده را در تلگرام داشته باشید و منتظر اپدیت های ما با استیکر ها و نام های جدید باشید . 


 


 

logo-enamad logo-samandehi