نماز شب کلید حل مشکلات

نماز شب کلید حل مشکلات

نصب از بازار
۱۰۰۰ تومان
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

چقدر روح نواز است مخاطب قرار دادن پروردگار در دل شب که به دور از تمامی نیرنگ ها، نفاق ها، دورویی ها، جهالت ها و کفرها و... است. فقط صدای خود را می شنوی که با معبود خویش به راز و نیاز پرداخته ای و چنان آرامشی بر آدمی مستولی می گردد که حاضر به جدایی از آن نمی باشی، حتی پروردگار نیز به چنین بنده ای، که در دل شب و به دور از همه بدی ها با او هم صحبت می شود، مباهات می کند و چه راهی آسان برای از بین بردن تمام گناهان و بدی های زندگی و سهم بردن از نعمت های بهشتی است و چه پاداشی بالاتر از این می خواهیم که پروردگار بر نمازِ شب خوان تجلّی می کند و پاداش نماز شب را خودش می دهد، که این بهترین فایده و ثمر و فضیلت نماز شب است.

در باب اهمیت نماز شب احادیث و روایات متعددی آمده که بر اهمیت این فیض عظیم می افزاید. پاداش این عمل به این خاطر افزون است که نماز شب از مستحبات است و بر انسان واجب نگردیده است؛ تا جایی که پروردگار به ملائکه خود می فرماید:

«آیا این بنده مرا می بیند که از رختخواب خوش و لذیذ خودش بلند شده تا مشغول نمازی شود که من بر او واجب نکرده ام! شما شاهد و گواه باشید که او را بخشیدم.»

در ادامه با توجه به سفارشاتی که از ائمه اطهار علیهم السلام برای
خواندن نماز شب آمده است، به اهمیت این فیض عظیمْ بیشتر پی خواهیم برد. باشد که همگی ما پیرو معصومین و از نماز شب خوانانِ درگاه حق باشیم تا از نعمت سرشار او بهره مند گردیم. امید است که عمل کردن به آن، توشه ای نیک برای راه پر فراز و نشیب قیامت گردد و برای روزی که مال، اولاد و هیچ اعمالی جز اعمال شایسته سودی نمی بخشد، ذخیره ای باشد.

انشالله با خواند ن این منبع ارزشمند توفیق خواندن نماز شب را پیدا کنید و از فیوضات و برکات این مهم بهره مند گردید . در پایان از شما عزیزان خواستارم با خواندن مطالب این برنامه ما را از نظرات سازنده خود مصون نفرمایید ممنون .نظرات کاربران

موسی
۱۳۹۵/۰۹/۲۶
عالی.