آموزش تایپ ده انگشتی

آموزش تایپ ده انگشتی

نسخه v۲.۰
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

                  آموزش تایپ ده انگشتی (انگشتان طلایی)


 


تایپ ده انگشتی را به راحتی یاد بگیرید !!!
اگر می خواهید تایپ کردن را به صورت استاندارد و اصولی و در خانه فراگیرید ، این نرم افزار را از دست ندهید. در این نرم افزار یاد خواهید گرفت که چگونه به صورت استاندارد تایپ کنید و در عرض مدت کوتاهی به یک تایپیست حرفه ای تبدیل شوید و کسب درآمد کنید. مدت دوره آموزش تایپ حرفه ای، به طور معمول در آموزشگاه های فنی و حرفه ای ۴ ماه است که گاهی بیشتر نیز می شود. اما جهت آموزش این مهارت به افرادی که واقعأ انگیره و پشتکار یادگیری آن را داشته باشند، یک جلسه نیز کافی بوده و با کمی تمرین و تکرار ، در حد تایپیست های حرفه ای آموزش دیده ظاهر خواهند شد. با این نرم افزار با لذت خاص و بدون خستگی تایپ سریع را یاد خواهید گرفت.
همچنین لازم به ذکر است که دوره ها و کلاس های که برگزار می شوند بسیار پر هزینه بوده و متاسفانه بازدهی مناسب را دارا نمی باشند. در حال حاضر بهترین و سریعترین روش ثبت شده برای یادگیری تایپ ده انگشتی استفاده از نرم افزارهای آموزش تایپ است.
 
ما می خواهیم شما به راحتی و بهتر از همه جا تایپ ده انگشتی را فرا گیرید! این هدف بزرگیست که دنبال می کنیم، و برای این هدف بزرگ تمام سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا آنچه لایق شما کاربر گرامی باشد را تقدیم کنیم.
این نسخه، نسخه تلفن همراه نرم افزار انگشتان طلائی محبوب بوده و حاوی مطالب، ترفندها و فیلم های آموزش تایپ ده انگشتی می باشد. شما پس از آشنایی با اصول و مبانی تایپ ده انگشتی در صورت تمایل می توانید نسخه کامپیوتری این نرم افزار را دریافت کرده و تایپ ده انگشتی را در محیطی بسیار کامل وجذاب تمرین کنید.


شما با این نرم افزار چه چیزهایی را فرا خواهید گرفت  :


آشنایی با وسایل و محیط تایپ حرفه ای 
فوت وفن استفاده از صفحه کلید
نحوه قرار گیری انگشتان بر روی صفحه کلید
آشنایی با پایگاه صفحه کلید و سایر مفاهیم مرتبط
موقعیت انگشتان قبل از شروع تایپ
نحوه پیشگیری از خستگی و کاهش اثرات سوء هنگام کار با رایانه
نحوه نشستن صحیح پشت کامپیوتر
نحوه کنترل نور صفحه نمایش و سلامت چشم
آشنایی با کاغذ نگه دار یا منشی یار Copy Holder
آشنایی با مقیاس های اندازه گیری سرعت تایپ
آشنایی با چگونگی محاسبه سرعت تایپ
معرفی سریعترین تایپیست جهان و سرعت تایپ آن
توانایی تایپ اعداد با سرعتی برق آسا
معرفی کاملترین نرم افزار آموزش تایپ
آشنایی با نحوه تمرین تایپ ده انگشتی
آشنایی با چگونگی به خاطر سپردن جای تمامی کلیدها
آشنایی با بهترین راه نوشتن متون عربی و اعراب گذاری
آموزش فرمول نویسی در ورد
و ... 


علاوه بر این شما همیشه می توانید از آموزش ها و مطالب جدید آموزش تایپ باخبر شوید. خواهشمندیم جهت بهبود و ارتقای نرم افزار نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

logo-enamad logo-samandehi